Головна » Матеріал для завантаження » КОНСПЕКТИ ЗАНЯТЬ » ВИХОВУЄМО МАЛЕНЬКОГО ПАТРІОТА

Конспект інтегрованого заняття: Ток шоу "Ми маленькі українці"
> (2.39 Mb) ] 13.10.2015, 17:45

Мета:

Пізнавальний розвиток. Учити розуміти та поважати споконвічні традиції, звичаї українського народу. Закріпити знання дітей про Батьківщину, державні та народні символи. Розвивати інтерес до історії рідного краю;  вміння спілкуватися під час обговорення командою питань.  Виховувати почуття приналежності до свого народу, його духовної і матеріальної культури;  патріотизм та дружелюбні відносини між членами команд та почуття поваги до команди-суперника.  

Логіко – математичний розвиток. Закріплювати уміння дітей кількісної та порядкової лічбі; порівнювати кількісний склад елементів двох множин; розрізняти геометричні фігури; орієнтуватися на листі паперу; класифікувати об'єкти  за формою і кольором: закріплювати елементарні навички обчислювання.

Мовленнєвий розвиток. Закріплювати  вміння  виділяти  перший  звук  у  словах; розрізняти  м’які та тверді  приголосні  звуки. Продовжувати  вчити  виконувати  звуковий  аналіз слів різної  звукової  структури. Вчити  складати  речення із заданим словом та за графічними  схемами. Формувати  початкові вміння  читати  склади. Розвивати у дітей фонематичний слух, уяву, творче мислення, інтонаційну виразність, дрібну  моторику пальців рук.

Обладнання: емблеми команд, табло для ведення рахунку;  віночок;  картки-схеми; картки-піктограми; презентація.
Категория: ВИХОВУЄМО МАЛЕНЬКОГО ПАТРІОТА | Добавил: yrok | Теги: виховуємо, патріота Просмотров: 3837 | Загрузок: 1178 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


Конспект заняття з розви...


Здрастуй, золотоволоса ос...


БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ДОШКІЛЬ...


Новорічне свято для дітей...Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг