Головна » Матеріал для завантаження » МЕТОДИЧНА СКРИНЯ ВИХОВАТЕЛЯ » НАКАЗИ, ЛИСТИ МОН

Лист МОН України № 1/9-104 від 29.02.2016
> 06.03.2016, 17:27

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-104 від 29.02.2016

Управління (департаменти) освіти і науки
обласних, Київської міської державних адміністрацій
Інститути післядипломної педагогічної освіти

Щодо проведення Всеукраїнського
фестивалю-огляду кращого досвіду роботи
з навчання англійської мови у дошкільних
навчальних закладах "Hello English"

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України (далі МОН) на 2016 рік у рамках реалізації ініціативи Президента України щодо проголошення 2016 року роком англійської мови в Україні у період з 10 березня до 10 червня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах "Hello English". Мета заходу - забезпечення якісної реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти у частині навчання дітей іноземних мов, активізація освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із зазначеного напряму, виявлення і популяризація перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій.

Для участі у фестивалі-огляді запрошуються педагоги дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності (за бажанням). Матеріали подаються на платформу проведення заходу Освітній портал "Педагогічна преса".

Подані матеріали братимуть участь у відкритому голосуванні до 10 червня 2016 року включно. Проголосувати можна один раз за будь-якій дошкільний навчальних заклад із будь-якого регіону України.

Перелік матеріалів: методична розробка однієї форми роботи з дітьми (заняття, свята або розваги, інсценізації або театралізації, сюжетно-рольової гри тощо), а також відеозапис (до 5 -ти хвилин) та/чи слайдова презентація (до 15 слайдів) заходу, окремих методів, прийомів, авторських засобів навчання англійської мови.

Методична розробка подається у формі плану-конспекту із зазначенням прізвища, імені, по-батькові педагога, повної назви і поштової адреси навчального закладу, форми і теми роботи, вікової адресації, освітньої мети, обладнання, ходом проведення з описом системи завдань, застосованих методів, прийомів і засобів навчання.

З Інструкцією щодо розміщення матеріалів та порядку голосування можна ознайомитись за посиланням: http://pedpresa.ua/festival-3 (телефони для довідок (044) 456-37-11 - видавництво "Педагогічна преса").

За підсумками голосування управління (департаменти) освіти і науки обласних, Київської міської державної адміністрацій спільно з Інститутами післядипломної педагогічної освіти серед матеріалів, що отримали найвищі бали, обирають один найкращий та надсилають його до Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" МОН України на електронну адресу відділу дошкільного розвитку: do@imzo.gov.ua. Телефон для довідок - (044) 248-17-50.

Кращі матеріали фестивалю-огляду будуть презентовані під час проведення заходів з відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля 23 вересня 2016 року.

При цьому інформуємо, дошкільні навчальні заклади, які беруть участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді "Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників" не можуть брати участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах "Hello English". Один навчальний заклад може брати участь лише в одному із зазначених вище фестивалів.

                          Заступник Міністра                                                         Павло Хобзей
Категория: НАКАЗИ, ЛИСТИ МОН | Добавил: yrok | Теги: мон Просмотров: 1369 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ


БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ДОШКІЛЬ...


Новрічний сценарій для мо...


Хліб – усьому головаВсего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 9
Гостей: 8
Читачів: 1
yrok

СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
yrok
Україна. Кривий Ріг