Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » ІКТ(методика)

ЯКА ідеальна довжина ВІДЕО ДЛЯ УРОКУ?
23.07.2015, 20:41

Роль відео в освіті, безсумнівно, зростає. Але чи так це для школи? Дослідники з компанії Kaltura підготували детальний звіт.

За даними звіту, лише в 25% шкіл і коледжів більше половини викладачів вдаються до допомоги відео в процесі навчання. У 88% випадках, відео показують прямо в класі, ще 66% - завдання додому, а 60% - додатковий матеріал. Найчастіше викладачі використовують ролики з безкоштовних джерел.

Яка ідеальна довжина відео для шкільної освіти? На думку 71% учасників опитування, зазвичай ролик триває до 10 хвилин - тобто, скоріше це кліп на Youtube, а не повноцінний фільм. Інші 28% вважають, що оптимальна довжина становить 10-30 хвилин: приблизно стільки тривають лекції у форматі TED. На питання, яких інструментів їм не вистачає, вчителі поскаржилися на відсутність інтеграції відеосервісів з LMS, а також попросили проводити тренінги щодо їх використання.

Джерело: http://www.edutainme.ru


23.07.2015, 20:41 --------------------------

Категория: ІКТ(методика) | Добавил: yrok | Теги: ЯКА, Відео, ідеальна, ІКТ(методика), УРОКУ?, довжина, для Просмотров: 1333 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 8
Гостей: 8
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг