Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » Інформаційний центр(Накази, рекомендації, вимоги, порядок)

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ОНОВЛЕНИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
20.07.2016, 19:46
Чому оновлення навчальних програм початкової школи є актуальним?

Де можна ознайомитися з оновленими навчальними програмами? 

Що таке концепція «Нової школи» і коли вона буде впроваджена?
Навчальні програми для 1-4 класів середньої школи викликають сьогодні чимало дискусій, особливо, з боку батьків учнів. Програми є перевантаженими, часто містять не актуальну або некоректно подану інформацію, можуть не відповідати віковим особливостям дітей та вимагають багато часу на їх опрацювання. Основною метою зміни навчальних програм для початкової школи є, перш за все, їх «розвантаження», а також оновлення змісту. Для прикладу, з програми з української мови приберуть застарілі слова, такі як «телеграма», а з програми з математики – механічне зазубрювання таблиць і правил.    

Процес внесення змін до навчальних програм проходитиме в два етапи: перший етап вже відбувся, на ньому свої пропозиції внесли вчителі, експерти та громадські активісти, другий етап передбачає оприлюднення та громадське обговорення оновлених програм.
 
Ознайомитися з оновленими програмами для початкової школи можна на он-лайн платформі Ed-Era.com. Всього на сайті доступні 14 оновлених програм для початкової школи та наведена покрокова інструкція, як саме їх можна проаналізувати, оцінити і прокоментувати.
 
Міністерство освіти і науки наголошує на тому, що процес оновлення змісту освіти є важливим етапом реформування всієї середньої школи, а оновлення змісту навчальних програм для початкових класів – лише перший крок в цьому процесі. Наразі триває робота з підготовки Концепції нової української школи, яка передбачатиме нові стандарти, програми, підручники та оновлену систему підготовки вчителів. Така Концепція буде впроваджуватися з 2018 року після ретельної підготовки і апробації.

Новина на сайті МОН
Детальніше про зміни на сайті МОН
Розділ «Розвантаження програм для початкової школи» на сайті EdEra

20.07.2016, 19:46 --------------------------

Категория: Інформаційний центр(Накази, рекомендації, вимоги, порядок) | Добавил: yrok | Теги: школи, програм, ГРОМАДСЬКЕ, навчальних, вимоги, початкової, рекомендації, Інформаційний центр(Накази, обговорення, ОНОВЛЕНИХ Просмотров: 1242 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 2
Гостей: 2
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг