Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » Інформаційний центр(Накази, рекомендації, вимоги, порядок)

Рекомендації щодо особливостей оцінювання з окремих навчальних предметів 3 клас
(31.9 Kb) ] 12.09.2019, 13:37

УКРАЇНСЬКА МОВА І МОВИ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

 (мови навчання)

Поточна перевірка та поточне оцінювання знань про мову і мовлення та мовних умінь і навичок здійснюється на різних етапах уроку.

Поточне оцінювання сформованості орфографічних та пунктуаційних умінь та навичок, графічних навичок письма, культури оформлення письмових робіт здійснюється за результатами перевірки письмових робіт учнів у робочих зошитах за тими ж критеріями що і письмові контрольні роботи (диктант, комбінована робота тощо). Орфографічні, пунктуаційні помилки та помилки у завданнях з мовного розбору вважаються рівноцінними.

Поточну перевірку сформованості діалогічного мовлення організовують як усно (1-4 класи), так і письмово (2-4 класи) залежно від мети і завдань уроку. У 2-4 класах – пропонується побудувати діалог з однокласником/однокласницею на задану тему, за життєвою ситуацією, картиною, прочитаним твором, переглянутою передачею тощо. Обсяги утворених усних діалогів:   в 3 класі – 4-5 реплік одного учасника/учасниці розмови (з урахуванням вступних і прикінцевих етикетних формул).


(31.9 Kb) ] 12.09.2019, 13:37

Категория: Інформаційний центр(Накази, рекомендації, вимоги, порядок) | Добавил: yrok | Теги: особливостей, оцінювання, щодо, вимоги, навчальних, клас, Інформаційний центр(Накази, предметів, порядок), окремих, рекомендації Просмотров: 275 | Загрузок: 55 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК