Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » Методичний порадник

Досвід вчителя: діти, що стають жертвами шкільних знущань
26.06.2016, 12:12

Деякі діти, трохи відрізняючись від інших, дуже часто вони стають жертвами шкільних знущань, предметом знущання своїх однокласників.

Допомоги таким учням чекати практично нізвідки - вчителі та батьки здатні зупинити знущання лише на час.

Щоб досягти вагоміших результатів, необхідно змінити дітей зсередини, з самого дитинства виховуючи в них співчуття  та благородство. Одна вчителька поділилася своїм незвичайним досвідом в соціальних мережах:

«Зайшла сьогодні в магазин перед роботою, купила два яблука. Під час класної години ми з дітьми сіли в коло, після чого я показала їм ті самі два яблука і попросила знайти в них відмінності. Відмінностей насправді не було - одна і та ж форма, той же колір. Одне яблуко, може було трохи менше і блідніше іншого, але серйозних відмінностей не було. Діти промовчали.

Я взяла яблуко поменше, подивилася на нього з огидою і сказала: «Фуууу! Яке гидке яблуко! А потім кинула його на підлогу. Мої учні дивилися на мене як на божевільну! Деякі посміялися, але більшість просто сиділо з квадратними очима. Думали, напевно, що вчителька з глузду з'їхала!

Я підняла з підлоги нещасне яблуко, передала його учневі, що сидів поруч і сказала: «Слухай сюди, це тупе яблуко, тобі так не здається ?! Скажи йому образливі слова  і кинь на підлогу - нехай знає! »Дитина слухняно виконав вказівки. «Тепер передай його по колу, нехай всі скажуть йому пару« добрих »слів, а потім теж кинуть на підлогу!» - Продовжила я.

Діти, треба сказати, розійшлися. Креативу на образи у всіх вистачило: «У тебе противна шкіра, терпіти її не можу! У тебе занадто коротка паличка! Колір - жах! Так в тебе одні черви! Фу! » і т. п.  Мені навіть шкода стало цей нещасний фрукт ... Почала вже думати, як його врятувати ... 

Коли бідне яблуко до мене повернулося, я поклала його на місце і знову попросила дітей знайти відмінності. І знову діти не змогли відповісти - нічого видимого не було. Як би сильно вони не кидали яблуко на підлогу, серйозних зовнішніх пошкоджень воно не отримало.

 

Я взяла ніж і розрізала більш яскраве яблуко, те, над яким їм не вдалося познущатися. Виглядало воно всередині, звичайно, класно, і мої діти потонули в захопленні. Ох ... Ах ... Вау.

Потім я взяла нашу «жертву» і теж розрізала її навпіл (бідне яблуко ще й зарізали під кінець). Всередині воно було коричневим, все в «синцях» від наших «побоїв». І його, зрозуміло, нікому не хотілося - виглядало воно огидно. «Фу! Так огидно! Не хочу я це яблуко! »- Приблизно так звучали дитячі відгуки.

Я здивовано подивилася на них і запитала: «Але хіба не ми зробили це яблуко таким ?! Хіба це не наша вина, що тепер воно побито і виглядає жахливо? Це зробили МИ ... Чому б нам його тепер не з'їсти, га? »Гробова тиша ... Насолодившись нею хвилинку, я продовжила:« Діти ... Так відбувається і з людьми. Коли ми ображаємо і принижуємо когось, ми кидаємо його на підлогу ... Прямо як це яблуко. Зовні  їх ран, звичайно, ми не помітимо, але ВСЕРЕДИНІ вони, повірте мені, будуть зруйновані. Ми руйнуємо людей ЗСЕРЕДИНИ. ОСЬ ТАК! - Я показала їм ближче вбите нами яблуко. - ОСЬ що ми робимо один з одним! Ми повинні припинити кидати один одного на підлогу раз і назавжди ».

До моїх дітей ще жодного разу нічого так швидко не доходило! Вони всі почали ділитися своїм досвідом, розповідати, як це прикро, коли над тобою знущаються ... Ми всі по черзі розплакалися, а потім розсміялися. Після уроку вони полізли до мене обніматися, після чого почали обіймати один одного ... Я така щаслива, що до них ДІЙШЛО! » Джерело: http://vmirechudes.com


26.06.2016, 12:12 --------------------------

Категория: Методичний порадник | Добавил: yrok | Теги: досвід, стають, діти, знущань, жертвами, шкільних, Методичний порадник, вчителя:, Що Просмотров: 927 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг