Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » Методичний порадник

Математичні поради
(752.5 Kb) ] 06.08.2016, 15:08

Нова програма з  математики для 1- 4 класів укладена відповідно до освітньої галузі «Математика» спрямована на реалізацію мети та завдань цієї галузі,визначених у Державному стандарті початкової загальної освіти і ґрунтується на відповідному змісті Базового компонента дошкільної освіти.

Останнім часом чую багато нарікань від батьків учнів, колег, що програма з математики складна для учнів початкових класів Я думаю, що треба робити навчання не простішим, а зрозумілішим. «Важких наук немає. Є лише важке викладання».

Дитині має бути зрозумілою мета завдання і вона зможе з цікавістю виконувати дуже багато нецікавої, але потрібної роботи. Чим молодший вік, тим цікавіше слід давати завдання. Найцікавіше є те, що максимально розвиває самостійність дитини, збуджує її думку. Викладання повинно бути захоплюючим. Однак інтерес не має нічого спільного з розважальністю, що не містить пізнавальної мети.

Наприклад я використовую метод «Випередження». У 2 класі за програмою учні ознайомлюються з розв’язання рівнянь. А у мене вже в першому класі розв’язують рівняння, але не прості, а зоологічні. 


(752.5 Kb) ] 06.08.2016, 15:08 --------------------------

Категория: Методичний порадник | Добавил: yrok | Теги: Методичний порадник, Математичні, поради Просмотров: 1412 | Загрузок: 441 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 3
Гостей: 3
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
lito092017
Україна. Кривий Ріг