Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » Методичний порадник

Стилі навчання для використання в початковій школі
24.07.2015, 11:10

Педагог повинен використовувати відповідні методи викладання при навчанні учнів початкової школи. Уроки в початкових класах повинні бути структуровані по-іншому від тих, що у середній школі або класі середньої школи.

Робота в якості вчителя початкової школи заставляє вчителя працювати з учнями  різних громад, релігійних і етнічних груп. Вчителі також повинні розуміти, що різні діти по різному вчаться.

Щоб бути найбільш ефективними, вчителі повинні бути в змозі допомогти різним типам учнів  отримувати максимум від їх освітнього досвіду. Вчитель повинен бути в курсі численних методів викладання для використання в класі. І для того, щоб підтримувати успіх, вчителі повинні змішувати ці методи і адаптувати їх до ситуації і потреб кожного учня.

Ось найбільш популярні навчальні стилі, які використовуються в початковій школі.

Демонстрація

Майже завжди вчитель покладається на демонстрацію, щоб допомогти своїм учням зрозуміти матеріал. Це один з найбільш поширених способів, що викладачі використовують, показуючи, замість того, щоб просто говорити, шляхом комп'ютерних дисплеїв і експериментів.

Також вчителі можуть використовувати проектори для відображення графіки і візуальних ефектів для мозкового штурму. Більшість дітей виграють від цього методу навчання, незважаючи на їх особистий стиль навчання.

учні початкової школи  повинні повинні виконувати практичні роботи, особливо при роботі з математикою. Вчителеві потрібно  моделювати нові концепції кілька разів, а потім відпрацьовувати з учнями на практиці. Після того, як колективна практика буде завершена, учні повинні почати практикувати самостійно.

Руки вгору

Учні початкової школи, як правило вчаться краще з практичними методами. Наприклад, дитині, швидше за все, важко зрозуміти концепцію множення, якщо вчитель  тільки  пояснив їм. Тим не менш, якщо вони починають експериментувати з множенням і практикуючих цей вид проблеми, вони зрозуміють це краще і при потребі згадають як це працює.

Традиційна лекція

Стандарт, формальний спосіб викладання традиційний метод лекції. У цьому методі, учитель виступає в ролі експерта і забезпечує факти учням. Багато разів учні будуть робити замітки на інформації, яка викладається.

Цей метод навчання особливо корисно, якщо наближається іспит. Це корисно, тому що він пропонує учням основні теми для вивчення та надає їм допомогу в організації огляду конспекту для повторення.

Учні, яким потрібно вчитися за допомогою візуалізації можуть зазнавати труднощів з цією технікою, тому що їм потрібно бачити приклади, а не просто слухати їх.

Співпраця

Вчителі можуть створити практику, а потім заохочувати своїх учнів працювати разом як в групі або з партнером. Цей метод надихає дітей в кількох напрямках, в тому числі:

Вирішення проблем

Навички спілкування

Інтерактивне навчання

Цей метод також корисний у визначенні того, які учні потребують допомоги, які навпаки можуть допомогти слабшим учням. Співпраця повинна супроводжуватися груповою дискусією, де малюки можуть розмовляти про свої сприйняття і робити висновки.

Руки геть

У цьому стилі викладання, вчителі дають своїм учням тільки мінімальні інструкції. Замість цього, викладачі закликають своїх учнів вчитися самостійно. Це розвиває їх самореалізації та навички критичного мислення.

Цей стиль викладання вважається більш складним. Такий підхід найкраще працює для учнів в більш пізні роки початкової школи. Учні, які можуть взяти на себе більше відповідальності, пов'язаної з процесом навчання є ідеальними кандидатами для цього методу навчання.

Джерело: http://education.cu-portland.edu/blog/reference-material/most-common-teaching-styles-used-with-elementary-school-students/


24.07.2015, 11:10 --------------------------

Категория: Методичний порадник | Добавил: yrok | Теги: навчання, школі, Методичний порадник, використання, Стилі, для, початковій Просмотров: 2492 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 15
Гостей: 15
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг