Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » Мнемотехніка

Дидактичний матеріал з мнемотехники для учнів початкових класів
· (15 мб) ] 13.05.2016, 19:42

       «Мнемотехніка» - техніка запам’ятовування.  З грецького «mnemonikon» - мистецтво запам’ятовування. Стверджують, що це слово винайшов Піфагор Самоський (6 століття до н.е.).

          Мнемотехніка використовує механізми пам'яті мозку та дозволяє у повному обсязі контролювати процес запам’ятовування, збереження та згадування інформації.

            Під час навчального процесу одна з головних проблем – це бідність мови  учнів.  Вона випливає у вербальній роботі учня під час уроку. Учні не можуть надати відповідь, висловити свою думку, навести приклади, що значно знижує їх показник знань. Деякі учні не приймають участь у фронтальній роботі знаючи відповідь, маючи думку, але вони не можуть висловитись. Стримання дитиною прагнення відповісти може призвести до пасивності на уроці, втрати бажання навчатися.  

            Робота за цією методикою вплине не тільки на розвиток мовлення дітей але й на психічні  процеси  дитини пам'ять, мислення, увагу. 


Автор: 

Маханько Олена Іванівна
корекційний педагог
учитель початкових класів Таврийська спеціальна школа - інтернат

Джерело: 

http://metodportal.net/node/16873


· (15 мб) ] 13.05.2016, 19:42

Категория: Мнемотехніка | Добавил: yrok | Теги: Дидактичний, матеріал, учнів, класів, початкових, для, мнемотехники, Мнемотехніка Просмотров: 3000 | Загрузок: 972 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК