Головна » Матеріал для завантаження » ДОВІДНИК ВЧИТЕЛЯ » МОЛОДОМУ ВЧИТЕЛЮ

ЯК ВЕСТИ КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ
13.11.2014, 20:08

ТО (тематичне оцінювання ) виставляють у числі. ТО можна виставляти й автоматично, з урахуванням поточних оцінок і навчальної активності учнів.

Праворуч записують номер уроку, дату, зміст роботи на уроці, якщо це урок ТО, то пишуть: число, ТО, тема, за якою проводять ТО, вид ТО.

4. Дату уроку записують тільки в день його проведення.

5. За письмові роботи (контрольні, практичні, лабораторні) бали проставляють у графі того дня, коли вони відбулися.

6. Оцінки за ведення зошитів вчителі української мови, іноземної мови, зарубіжної літератури, початкових класів, математики, яким оплачують перевірку зошитів (згідно з тарифікацією), виставляють оцінки в класному журналі раз на місяць.

З окремих предметів заводять зошит для контрольних, практичних робіт. Оцінки за контрольні роботи, диктанти, твори, лабораторні та практичні роботи виставляють усім учням, які виконували їх. Колонку, в якій стоять оцінки за проведену роботу, необхідно підписати внизу сторінки класного журналу „Диктант", „Контрольна робота", „Практична робота №4" у день, коли її проведено (дату записано вгорі). Запис має бути продубльований у графі „Зміст уроку".

7. За відсутності (або через хворобу) вчителя — предметника адміністрація школи проводить заміну уроків іншими педагогами. Після проведеного уроку у графі "Домашнє завдання", крім домашнього завдання вчитель повинен записати слово "заміна" і поставити свій підпис. Іншим разом учитель розписується в "Журналі заміни уроків", який веде заступник директора з навчальної роботи.

8. Учня, який не відвідував школу протягом семестру чи року і не мав оцінок з навчального предмета, не атестують. У графі проти його прізвища роблять позначку н/а.

9. В кінці навчального року вчитель - предметник підбиває підсумки виконання навчальних програм:

За програмою - 68 годин.

Проведено - 66 годин.

Програму виконано.

10. Обов'язково має бути не менш як 5 записів про перевірку журналу керівниками школи (на початку навчального року, перед осінніми канікулами, наприкінці І семестру, перед весняними канікулами, наприкінці навчального року).

11. Виправлення помилок категорично заборонено. Якщо допущено помилки під час виставлення оцінок у класному журналі, особливо у випускних класах, то вчитель повинен повідомити про виправлення помилки заступнику директора школи з навчально-виховної роботи (це пов'язано з отриманням окремими випускниками свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою, медалей за особливі успіхи у навчанні). Тільки з дозволу директора школи оцінка може бути виправлена із зазначенням „Виправленому вірити" та завірена печаткою і підписом директора школи.

12. Виривати сторінки з класного журналу категорично заборонено.


13.11.2014, 20:08 --------------------------

Категория: МОЛОДОМУ ВЧИТЕЛЮ | Добавил: yrok | Теги: журнал, рекомендації, як, поради, класний, вести Просмотров: 3133 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 9
Гостей: 9
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг