Головна » Матеріал для завантаження » КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ » МАТЕМАТИКА

Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків математики 2019 - 2020 н.р.
(41.3 Kb) ] 24.07.2019, 13:24

Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків математики

у І семестрі 2019/2020 н.р. за підручником для 2 класу «Математика» (С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська, О. А. Комар),

укладеного відповідно до типової освітньої програми

Нової української школи авторського колективу під керівництвом Р. Б. Шияна

 

Математична освітня галузь впроваджується на уроках математики (3 год) й уроках курсу «Я досліджую світ»[1] (1 год).  
Всього — 4 год на тиждень.  Загальна кількість годин на рік — 128[2].

 

[1] Інтегровані уроки математики у пропонованому ОКТП  укладено відповідно до наскрізних тематичних місяців підручників для 2 класу видавництва «Літера ЛТД»: «Українська мова та читання. Частина перша» (О. Л. Іщенко, С. П. Логачевська), «Я досліджую світ. Частина перша» (О. Л. Іщенко та ін.)

[2] Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018 № 1/9-415 «Календарне та поурочне планування здійснюється вчителем у довільній формі, у тому числі з використанням друкованих чи електронних джерел тощо. Формат, обсяг, структура, зміст та оформлення календарних планів та поурочних планів-конспектів є індивідуальною справою вчителя. Встановлення універсальних у межах закладу загальної середньої освіти міста, району чи області стандартів таких документів є неприпустимим.

Автономія вчителя має бути забезпечена академічною свободою, включаючи свободу викладання, свободу від втручання в педагогічну, науково-педагогічну та наукову діяльність, вільним вибором форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, розробленням та впровадженням авторських навчальних програм, проектів, освітніх методик і технологій, методів і засобів, насамперед методик компетентнісного навчання.

Вчитель має право на вільний вибір освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації та перепідготовку педагогічних працівників.

Отже, вчитель має право самостійно переносити теми уроків, відповідно до засвоєння учнями навчального матеріалу, визначати кількість годин на вивчення окремих тем. Адміністрація закладу загальної середньої освіти або працівники методичних служб можуть лише надавати методичну допомогу вчителю з метою покращення освітнього процесу, а не контролювати його.

Звертаємо увагу педагогічних працівників на те, що відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти в навчальних програмах з усіх предметів і курсів передбачено 20% резервного часу. При складанні календарно-тематичного планування учитель може використовувати його на свій розсуд, наприклад, для вдосконалення вмінь, дослідження місцевого середовища (довкілля), у якому мешкають діти, краєзнавчих розвідок, дослідницько-пізнавальних проектів та екскурсій, зокрема з ініціативи дітей. Крім того, пропонується наприкінці кожної чверті планувати корекційно-рефлексійний тиждень для подолання розбіжностей у навчальних досягненнях учнів. З метою створення умов для проектної діяльності учнів, здійснення спостережень, досліджень, виконання практико орієнтованих завдань протягом навчального року пропонується виділити час на проведення навчально-пізнавальної практики, екскурсій. Вибір змісту і форм організації такої навчально-пізнавальної практики навчальний заклад визначає самостійно».


 

 


(41.3 Kb) ] 24.07.2019, 13:24 --------------------------

Категория: МАТЕМАТИКА | Добавил: yrok | Теги: 2020, математика, 2019, математики, уроків, н.р., Орієнтовне, планування, Календарно-тематичне Просмотров: 1578 | Загрузок: 472 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 3
Гостей: 3
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг