Головна » Матеріал для завантаження » КЛАСНОМУ КЕРІВНИКОВІ » ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ

Характеристика учня 1 класу, який відстає у навчанні
20.07.2015, 19:03

П.І.Б. народився .... Дитячий садок відвідував. Вступив до школи 1 вересня ... року.
Група здоров'я - ..., фізкультурна група - ...
Ф.І. виховується в прийомній сім'ї. Прийомний батько - П.І.Б. рік народження, освіту ..., працює в дитячому садку молодшим вихователем. Сім'я неповна, благополучна. У сім'ї доброзичливі відносини. Питанням виховання розвитку дитини в сім'ї приділяється досить багато часу. Також у вихованні дитини допомагає бабуся.
Ф.І. програму засвоює з працею, працездатність низька, швидко стомлюється. Пізнавальні інтереси, допитливість відсутні. Погляд на уроці незацікавлений, постійно відволікається, тому одним видом діяльності може займатися тільки 2-3 хвилини. Інструкцію до завдання розуміє не завжди, потребує повторенні. Встановити головне в сприйманому матеріалі не вміє.
Увага нестійке, розсіяне. Переважає наочно-образне мислення. Ні міцності запам'ятовування. Мова бідна, відповіді на питання дає односкладові, невиразні. Є проблеми у вимові окремих звуків. На уроці не проявляє активності, воліє пограти зі шкільним приладдям. Зміст картинок, розповідей розуміє, але переказати зв'язно не може. Букви забуває, плутає, тому прочитати швидко не може. Не вміє писати під диктовку, списує з друкованого тексту повільно, з помилками. Знає рахунок до 10, а у зворотній послідовності не завжди може сказати, поняття «попереднє», «подальше» число плутає, утруднюється прісчітивать по 2, по 3. Складання і віднімання в межах 10 виконує з помилками, вважаючи тільки на пальцях або по лінійці , допускає помилки у вирішенні завдань.
Відчуває труднощі в послідовності днів тижня, пір року. Недостатньо повний обсяг знань і уявлень про навколишній світ. Малюнки і вироби подобається виконувати. У трудовій діяльності проявляє себе активно.
Ф.І. повільний, не встигає працювати в темпі з класом. Планувати свою самостійну діяльність не вміє, помилок не помічає. Повільно йде загальний розвиток. З хлопчиком постійно займалися додатково після уроків, давалися індивідуальні завдання. Ситуація успіху викликає у хлопчика позитивні емоції. Переважний тип настрою - спокійний. Здатність до вольового зусилля низька, часто не доводить розпочату справу до кінця.
(Ім'я дитини) любить грати в іграшки і дивитися мультфільми. Вчитися подобається, але особливих зусиль не докладає, ображається, якщо щось не виходить. Настрій завжди хороше, намагається виконувати правила поведінки. На перерві постійно в русі, шумить, бігає. З дітьми з класу не з усіма ладнає, драчлів. Зовнішній вигляд у хлопчика охайний, доглянутий.
Направляється на ПМПК з метою вибору програми навчання.

Джерело: http://www.minut45.ru


20.07.2015, 19:03 --------------------------

Категория: ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ | Добавил: yrok | Теги: учня, ДОКУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ, навчанні, який, відстає, класу, характеристика Просмотров: 15974 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 4.0/2
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 5
Гостей: 5
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
tz189071, Karinka1981
Україна. Кривий Ріг