Головна » Матеріал для завантаження » КЛАСНОМУ КЕРІВНИКОВІ » РОБОТА З БАТЬКАМИ

10 технічних умінь, які потрібні сучасному підлітку (інформація для батьківських зборів)
24.07.2015, 14:33

Якщо ви схожі на більшість батьків, ви дивуєтеся, що ваша дитина витрачає занадто багато часу на комп'ютері. Але наступного разу, коли ви хочете сказати своїй дитині, щоб вона відключила комп'ютер, згадайте, що вона навчається навичок, які мають життєво важливе значення для її майбутнього. Це потрібно дитині щоб здобути освіту, якщо вони хочуть мати гарну роботу бо  роботодавці вправі очікувати  технічної ноу-хау від свого робітника

Але залишається питання: які навички  дійсно потрібні? Що важливо для вашої дитини, щоб бути в змозі вести переговори на Facebook? Чи справді їй потрібно весь час спілкуватися в соцмережах? Дуже важко зрозуміти, який комп'ютерний додаток є важливим для її майбутнього, і які відволікають її  від домашнього завдання.

Для того, щоб визначити найбільш істотні комп'ютерні навички для сьогоднішнього ринку праці, були опитані групи фахівців з провідних корпорацій Silicon Valley, як Genentech, Hewlett Packard, Cisco, Oracle і. Вибравши людей з широкого спектру кар'єри, ми очікували отримати широкий спектр відповідей. Замість цього, опитуванні  була майже одностайні в рекомендаціях наступних  груп навичок.

Початкові
Клавіатура є інструментом, який призводить всі інші технології в дії. Дуже потрібно вміти швидко набирати текст. Більшість учнів набирають текст не достатньо швидко, щоб йти в ногу у сучасному світі.

Обробка текстів
Кожна дитина повинна мати можливість проводити роботи з використанням програми Microsoft Word. Всі опитані підкреслили важливість вміти правильно відформатувати документ. Комп'ютерний вчений Кеті Перл навів конкретні навички: "зміст, нумерація сторінок, виноски і.п." Крім того, навчитися грамотно друкувати текст, що б не залежати від перевірки орфографії або граматики.

Таблиці
"Якщо ви не можете зробити, принаймні основну Excel, то ви маєте дуже малі шанси отримати гарну роботу," сказав Джон Кондо, генеральний директор хост Analytics. Ваша дитина  повиненна зрозуміти, як стежити за даними в електронній таблиці, і бути в змозі використати основні формули і графічні функції. Один із способів, щоб ваша дитина отримала початкові навички роботи з таблицею навчіть її відстежувати його заробітки і витрати.

PowerPoint
PowerPoint презентації стали стандартним інструментом для групових зібрань. Ваша дитини повинна знати, як зробити переконливі презентації. Як сказав пан Кондо, "Слайди повинні бути як наочні посібники, а не тільки документи, які ви скопіювали і вставили." Він також підкреслив важливість знати   граматику, бо жодна технологія не може замінити хороші навички письма.

E-Mail "мережевий етикет"
Електронна пошта стала невід'ємною частиною спілкування. Ваша дитина повиненна знати етикет для написання правильного бізнес листа. Це включає в себе стислість, правильне використання "відповісти всім", і знати, що всі повідомлення електронної пошти має потенціал, щоб бути переадресовані. Крім того, сказав пан Кондо, "Знайте, коли пора підняти трубку телефону і насправді поговорити з кимось."

Електронна календар
Більшість підприємств в даний час обертаються навколо онлайн календаря. "Дізнайтеся, як керувати часом на електронному календарі", говорить менеджер з Кеті Петрі. Крім того, ваша дитина повинна користуватися календарем, що допоможе керувати його час; час легко втратити коли ми в Інтернеті. Створіть календар за допомогою комп'ютера для вашої сім'ї - це весело і легко!

Соціальні мережі
Маркетинг  Мішель Майерс підкреслив, що онлайн-спільноти стали важливим методом комунікації.Y Ваша дитина повинна бути знайома з тим, як потрапити до цих сайтів; в майбутньому вона може використовувати один, щоб знайти роботу або створити рекламну кампанію. Найголовніше, ваша дитина повинна бути в курсі, що компанії використовують ці сайти, щоб перевірити потенційних працівників. Найкращий захист вашої дитини, щоб покласти її власну інформацію так, як вона хоче бути представленою.

Базовий комп'ютерний зміст
За словами старшого менеджера проекту Клайд Кеннеді, не вистачає людей знайомих зі основною функцією комп'ютера. "Знати терміни для основних частин, як монітор і USB порти. Зрозуміти, як комп'ютер взаємодіє з навколишнім світом чи, він підключений до мережі або за допомогою бездротової мережі." Ваша дитина повиненна мати можливість піклуватися про свій комп'ютер, знаючи, як оновити програмне забезпечення, перевірити на наявність вірусів, і замінити  картридж у
принтері.

Використання пошуку в Інтернеті належним чином для дослідження
Навчіть дитину бути обережним споживачем веб інформації. Важливо, щоб мати можливість використовувати пошукову систему Yahoo або Google або знайти інформацію, але більш важливо знати, яким сайтам можна довіряти. Ваша дитина повининна  знати що за інформацію він використовує, що б не порушити авторського права інших людей.  Якщо учень використовує Вікіпедію, він повинен йти на один крок далі і перевірити довідкові статті.

Використання бази даних
Більшість компаній в даний час використовують різні бази даних для таких речей, як інформація HR, продажів і фінансів. Ваша дитина повинна розуміти важливість безпеки бази даних. Навчіть її, як створювати і відстежувати паролі, і як змінити їх час від часу для оптимальної безпеки. Вона повинна також зрозуміти вплив власних дій на базі, як різниця між дивлячись на дані та внесення змін до даних, які будуть впливати на всіх учасників.

Опитані фахівці згадали і  інші додатки, які можуть бути корисні для учня, який хоче стати більш просунутим. Ці навички включають: фото і файловий менеджер, створення веб-сторінки, і ведення блогу. Чим краще  ваша дитина освоїть ці навички, тим більше вона буде готова не тільки до наступного кроку в її освіті, а й для можливості кар'єрного росту.

За Сінді Дональдсон

Джерело: http://www.education.com


24.07.2015, 14:33 --------------------------

Категория: РОБОТА З БАТЬКАМИ | Добавил: yrok | Теги: підлітку, які, потрібні, технічних, 10, батьківські збори, умінь, робота з батьками, сучасному Просмотров: 1128 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 7
Гостей: 7
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
DODDDS, maslova0454
Україна. Кривий Ріг