Головна » Матеріал для завантаження » ЛІТНІЙ ТАБІР » СЦЕНАРІЇЇ ДО СВЯТ

Ігри в таборі під час дощу
23.05.2015, 20:07

Іноді з-за погоди вожатий не має можливості проводити заходи на вулиці і всього загону доводиться сидіти в корпусі. Тоді виникає питання: що робити, як зайняти дітей? Звичайно ж, грати! Спробуйте провести запропоновані нижче гри.
Тихіше-голосніше
Ви, напевно, грали в дитинстві в гру «Холодно-гаряче»? Ця гра їй подібна: хлопці сідають у коло, ведучий виходить з кола і відвертається спиною. У кого-небудь з членів групи захований якийсь предмет. Завдання ведучого - знайти людину, у якого захований предмет. Як тільки він заходить у коло, всі починають співати якусь пісню і тим голосніше, чим ближче ведучий до захованому - Відповідно, пісня співається тихіше, якщо ведучий віддаляється від цієї людини. Коли предмет знайдений, ведучий змінюється, якщо ні, то гра продовжується.
Рибалка
На стілець ставиться глибока тарілка, учасники повинні по черзі кидати в неї з відстані 2-3 м гудзик, або пробку пляшки намагаючись потрапити так, щоб гудзик залишилася в тарілці. Гру можна проводити по командам - у якої команди більше гудзиків збереться в тарілці.
Моргалочки
Хлопці сідають на стільці так, щоб утворити коло. Позаду кожного сидячого на стільці повинен стояти гравець, і один стілець повинен бути вільним. Гравець, що стоїть за ним, повинен непомітно підморгнути будь-якого з тих, що сидять у колі. Всі сидять учасники повинні дивитися на гравця з вільним стільцем. Сидить учасник, побачивши, що йому підморгнули, повинен швидко зайняти вільне місце. Завдання гравців, що стоять ззаду сидять, полягає в тому, щоб не пропустити своїх підопічних до вільних місць. Для цього їм варто тільки покласти руку на плече сидячого. Якщо стоїть гравець не випустив сидить, то вони міняються місцями.
Статуя кохання
Для проведення цієї гри необхідно, щоб четверо (два хлопчика і дві дівчинки) вийшли з приміщення. Вибираються хлопчик, який буде виконувати роль «першого скульптора», - і хлопчик і дівчинка, які будуть «статуєю». «Скульптор» ставляться умови: «Уяви, що ти справжній скульптор і ти повинен зліпити "статую любові"». Перед тобою стоїть глина, з якої ти можеш ліпити, вона застигне так, як ти захочеш». Він приступає до виконання скульптури, а після того, як він закінчить її, його просять зайняти місце хлопчика в його «скульптурі». Потім запрошують дівчинку з-за дверей і повторюють їй те ж саме умова. Після закінчення її роботи вона повинна зайняти місце дівчинки в цій «скульптурі». І так далі з іншими учасниками, які стоять за дверима.
Коленочки
Знову сідають, всі на стільці в тісне коло. Потім кожен повинен викласти ліву руку на праве коліно сусіда зліва. А свою праву руку - на ліве коліно сусіда праворуч. Ну а тепер, починаючи з вожатого, за годинниковою стрілкою по всьому колінах по черзі повинен пройти легкий хлопок рукою. Спочатку права рука вожатого, потім ліва рука його сусіда праворуч, потім права рука сусіда зліва, потім ліва рука вожатого і т. д.
Перше коло проводиться для того, щоб хлопці зрозуміли, як треба діяти. Після цього починається гра. Той, хто помилився в процесі гри, прибирає руку, яка або забарилася зі своїм бавовною, або виробила його раніше. Якщо гравець прибрав обидві руки, він виходить з кола, а гра продовжується. Для ускладнення завдання вожатий все швидше і швидше дає рахунок, під який повинен бути проведений бавовна. Виграють три гравці, що залишилися останніми.
Зоопарк
Всі сідають в коло так, щоб один стілець був вільним. В центрі кола стоїть ведучий. Кожен учасник, хто сидить у колі, називає себе яким-небудь твариною. Учасник, що сидить зліва від вільного стільця, плескає правою рукою за нього і називає якусь тварину. Той, хто почув назву тварини, вибраного ним, повинен зайняти вільний стілець. Учасник, праворуч від якого звільнився стілець, повинен грюкнути по ньому і назвати іншу тварину. Завдання ведучого - встигнути зайняти стілець до бавовни. Той, хто не встиг грюкнути, стає ведучим.
Риби, птахи, звірі
Учасники утворюють коло, в центрі якого стає ведучий. Ведучий закриває очі і починає обертатися навколо своєї осі, витягнувши вперед праву руку, і один раз вимовляє слова: «Риби, птахи, звірі». Потім він зупиняється і говорить будь-яке з цих гріх слів, показуючи рукою на когось з учасників. Той, на кого показали, повинен швидко сказати назву птаха, риби або звіра, в залежності від того, що було названо ведучим. Ведучий рахує до трьох, і якщо за цей час стоїть в колі не встиг нічого сказати або сказав не те, що потрібно, він виходить з гри. Назви риб, птахів, звірів не повинні повторюватися. Виграють найбільш уважні і знають найбільшу кількість назв тварин.


23.05.2015, 20:07 --------------------------

Категория: СЦЕНАРІЇЇ ДО СВЯТ | Добавил: yrok | Теги: час, Під, ЛІТНІЙ ТАБІР, таборі, дощу, ігри Просмотров: 4481 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг