Головна » Матеріал для завантаження » ЛІТНІЙ ТАБІР » СЦЕНАРІЇЇ ДО СВЯТ

Ігри зі збірника «Табір починається з вожатого» (авт. М. Ф. Димитров, Л.Б. Копилова)
23.05.2015, 19:22

Ігри організаційного періода

Ігри на знайомство

Всі діти поділяються на команди за таким принципом: 1-а команда –  у яких ім’я починається на голосну літеру;  2-а команда - у яких ім’я починається на голосну літеру.

Після цього всі по черзі називають своє ім’я і показують жест (принцип сніжного кома).

Пори року

Всі діти поділяються на 4 команди за порами року, коли вони народились: зимою, весною, літом, восени.

Я беру із собою в похід

Всі сідають у круг. Кожний по черзі називає своє ім’я і говорить: «Я беру із собою в похід…» і називає предмет, який беруть у похід, на першу літеру імені (повторювати не можна). Кожна наступна дитина, починаючи з другої, повторює імена всіх попередніх і те, що вони беруть із собою в похід.

У кінці вожатий каже: «У поході ми, я думаю, виживемо з таким набором речей і весело проведемо час.

Рука до руки

Ця гра на зняття напруги. Для гри необхідно непарна кількість ігреків. Той, хто водить гру виголошує: «Рука до руки!» Всі міняються місцями, в тому числі і ведучий. Кожен повинен знайти собі партнера і доторкнутися з ним руками. Той, хто залишився без пари, стає ведучим.

Гра продовжується. А чи буде вона цікавою для дітей, залежить від того, які команди будуть віддавати ведучі: «Мізинець до мізинця», «П’ ятка до п‘ятки», «Вухо до вуха».

 

Математика

Діти сідають в круг. Вихователь дає завдання: «Починаємо рахувати по кругу». Той, на кого припадає число, що ділиться на цифру три, замість цифри каже своє ім’я». Цю гру можна використати для розвитку пам’яті і уваги.

Тезки

Завдання знайти дітей з таким же ім’ям, як у тебе., тобто знайти своїх тезок. Ті, у кого їх немає, утворюють групу «Вінегрет». Тезки повинні придумати рекламу свого імені та знайти щось загальне, що є характерним для них усіх, крім імені, а також відмінні ознаки, за якими діти можуть їх відрізнити.

Павутинка дружби

Творчим початком цієї гри, безперечно, буде маленький клубочок ниток, який передається з рук у руки. Попередній учасник передає клубок, залишаючи у себе кінець нитки, потім тільки перекидає його, кому хоче. Коли клубок знаходиться у руках учасника гри, він коротко розповідає про себе. Коли всі розкажуть про себе, то побачать, що вони оплутані так званою «павутинкою». У Вас є можливість цю ситуацію «обіграти». Наприклад, потягнути за нитку, задати запитання тому, хто знаходиться на другому кінці нитки.

 

Гра «Асорті»

Перед тим, як гра розпочнеться, дітям задають питання «Що таке асорті?». Вони діляться своїми думками з цього приводу. Після цього я їм пропонується впевнитись, що «асорті» це не тільки смачні шоколадні цукерки з банановим, вишневим, апельсиновим начинням. У нашому випадку це асорті ігрове. А замість начиння в нас будуть цікаві конкурси.

Екіпаж поділяється на 2 команди, які вибирають капітанів, підбирають назву і девіз. Капітани підходять до ведучого і витягують карточки  із завданнями. Завдання виконує вся команда.

Конкурс «Поетики»

Підібрати побільше рифм  до слів: білет; кішка і т. д.

 

Конкурс «Пояснялки»

Пофантазуйте та зобразіть: цирк; телефон; ринок, будильник, стурбованого кота; сумного пінгвіна…

 

Конкурс «Художники»

Намалюйте прислів’я: «Одна голова добре, а дві краще», «На чужий караван рот не роззявляй».

Конкурс «Казкарі»

Напишіть казку, у якій всі слова починаються з однієї літери: П, Д.

Конкурс «Ерудити»

За одну хвилину розгадати кросворд.

Конкурс «Пазли»

Як можна швидше зібрати малюнок (наприклад, старик біля моря, старуха біля розбитого корита).

Конкурс «Маестро»

Оголошується конкурс на краще виконання, наприклад, «собачого вальсу». Виконання здійснюється на пустих бутилках, які поставлені  в ряд, допоміжний інструмент – спиця.

Журі підводить  підсумки і оголошує переможця. 

 


23.05.2015, 19:22 --------------------------

Категория: СЦЕНАРІЇЇ ДО СВЯТ | Добавил: yrok | Теги: «Табір, Ф., м., зі, Димитров, вожатого», (авт., починається, збірника, ігри Просмотров: 2248 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг