Головна » Матеріал для завантаження » НАОЧНІ ПОСІБНИКИ (презентації) » РІЗНЕ

Інтегроване заняття "Ляльковий театр"
05.05.2020, 11:05 Методична розробка вчителя початкових класів комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 34» Кам’янської міської ради
Кулик Лариси Василівни, спеціаліста вищої категорії

Тема: Інтегрований урок з елементами лялькового театру.

Мета:
– предметні компетентності:
ознайомити учнів з різновидами лялькового театру (пальчиковий, лялька-рукавичка, великі ляльки) розвивати вміння складати змістовні речення та короткі оповідання, активізувати словник і мовну діяльність англійської мови;
– ключові компетентності:
закріплювати знання дітей про усну народну творчість, розвивати творчі здібності, образне мислення;
розвивати моторику малих м’язів рук;
удосконалювати вміння працювати з ножицями, клеєм, дотримуватися техніки безпеки.
– комунікативна:
розширювати словниковий запас учнів;
вчити товаришувати, працювати в групах, в парах;
розвивати здатність успішно користуватися різними видами мовленнєвої діяльності.

Хід заняття
I. Привітання:
Доброго ранку – сонце привітне.
Доброго ранку – небо привітне.
Доброго ранку – зелені дубки.
Доброго ранку – люди привітні.
Я всім бажаю, щоб усмішки квітли!
– Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми з вами на уроці будемо мріяти, фантазувати, переглядати цікаві мультфільми і багато спілкуватись.
– Всім цікавого - що ж це буде за заняття?
– Ми дізнаємось коли прочитаємо зашифровану назву цього заняття.
Чарівної, в, світі, казки (анг. мовою).
Так, це назва нашого заняття
«В світі казки чарівної»
– Що ж ви очікуєте від цього заняття?
– А хто знає нащо у нас на заняття ширма і ляльки?
– Ми і вами будемо складати казку і покажемо ляльковий театр.
– А як англійською мовою буде театр? (Лялька, ляльковий театр)?
– Перекладемо назву нашої теми англійською мовою.
Девізом нашого заняття є:
Вушка – прислухайтесь.
Очі – придивляйтесь.
Носик – глибше дихай.
Ротик – посміхнись.
Спинки – розправляйтесь.
Ручки – піднімайтесь.
Нумо до роботи.
Дружно всі взялись.

II. Зараз ми з вами переглянемо декілька мультфільмів і спробуємо сказати, що поєднує всі ці мультики.
– Який мультфільм за темою близький з тим матеріалом, що ми вчили на уроці природознавство?
• Рукавичка

Про кого розповідають в мультику?
– Головні герої?
– Які це тварини?
– Що ми знаємо про цих тварин? Зараз зима. Як вони зимують?
– Це хижі тварини. А як вони могли разом бути в рукавичці?
– Це казка! І в ній можуть бути різні чудеса.
На нашому занятті ми будемо працювати трьома групами. Кожна група
буде мати своє завдання і в кінці заняття буде презентувати свою роботу.
I-група буде складати танграми
II-група – Творча майстерня
III-група – «Авторське крісло»
III. Робота в творчих групах
IV. Фізкультхвилина.
V. Презентація роботи кожної групи:
– реклама лялькової вистави «Рукавичка»
– розповідають як вони зробили, Т.Б.
– авторське крісло.
VI. Підсумок заняття.
Не дивлячись на те, що наші тварини всі різні: як хижі так і травоїдні, наші тварини потоваришували і зуміли зігріти один одного, допомогли один одному в тяжку хвилину. Так і ми на уроці, допомогли один одному, провели таке цікаве заняття.
– Чи сподобалось вам заняття?
– Чи справдились ваші очікування?
– Який у вас настрій?
Прислів'я про дружбу та взаємодопомогу.
– Друга у скруті пізнають
– В лиху годину пізнаєм вірну людину
– Скарб – не друг, а друг – скарб
– Друг – боягуз гірший лютого ворога
– Дружба та братство – найбільше багатство
– Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти
05.05.2020, 11:05 --------------------------

Категория: РІЗНЕ | Добавил: sg34pochatkova Просмотров: 108 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0



avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 6
Гостей: 6
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг