Головна » Матеріал для завантаження » НАОЧНІ ПОСІБНИКИ (презентації) » УКРАЇНСЬКА МОВА

Комп’ютерний посібник з української мови для 4 класу
· () ] 10.08.2017, 14:51

Автор(и): Рябоконь Тетяна Миколаївна, Мотилюк Зоя Анатоліївна, Лугова Олена Нифонівна
вчителі початкових класів
Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Черкаської області


Комп’ютерний посібник з української мови для 4 класу створено як засіб поглиблення знань про мову, удосконалення мовних умінь, формування національно-патріотичної свідомості молодшого школяра.
Матеріал посібника розміщено за тематичним принципом мовної змістової лінії чинної Програми з української мови, рекомендованої Міністерством освіти і науки України.
Матеріал посібника сприяє реалізації змісту соціокультурної змістової лінії , так як у змісті усіх завдань і вправ посібника домінує лейтмотив – національно-патріотичне виховання молодшого школяра. Тематику матеріалу на кожному слайді конкретизовано завдяки рубрикам : «Звичаї», «Славетні українці», «Митці», «Запорозька січ», «Символи» тощо. Дидактичний матеріал посібника доповнюється іграми, аудіо - та відео-файлами, наочним матеріалом, анімаційними ефектами.
Посібник рекомендується використовувати учителям для робити на уроках української мови з учнями 4 класу та для самостійної роботи учнів.

Джерело: http://oipopp.ed-sp.net/node/17621

Завантажити


· () ] 10.08.2017, 14:51 --------------------------

Категория: УКРАЇНСЬКА МОВА | Добавил: yrok | Теги: українська мова, мови, української, посібник, класу, Комп’ютерний, для Просмотров: 1838 | Загрузок: 767 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг