Головна » Матеріал для завантаження » НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА » ПРИЙОМИ РОБОТИ

Ігри з гральними кубиками та LEGO-конструктором
24.06.2018, 12:54

Вантажівка.

Для гри підготуйте гральні кубики і деталі LEGO-конструктора. Гравці уявляють, що їм потрібно завантажити деталями «вантажівку» (будь-яку невелику ємкість). Вони по черзі кидають кубик, рахують кількість крапок на стороні кубика, яка випала, і обирають відповідну кількість деталей. Відтак із усіх зібраних деталей кожен має скласти будь-який об’єкт. Можна організувати гру-змагання. Для цього гравці отримують однакові «вантажівки», у які відтак мають завантажити якомога більше деталей конструктора. Чия «вантажівка» вмістить більше вантажу, той і переміг. Наприкінці гри запропонуйте дітям порівняти деталі в обох «вантажівках»: де більше/менше; скільки деталей потрібно додати/прибрати, щоб стало порівну.

Потяг.

Для гри знадобляться LEGO-конструктор, гральний кубик і мотузка. Учасники гри мають побудувати потяг завдовжки з мотузку. Кожен по черзі кидає кубик, рахує кількість крапок, після чого з відповідної кількості деталей будує потяг. Далі гравці щоразу додаватимуть до потяга стільки само деталей, скільки крапок випало на гральному кубику, та порівнювати його довжину з довжиною мотузки. Відтак можна порівняти отримані потяги, порахувати кількість використаних деталей.

Цікаві вимірювання.

Намалюйте об’єкт, який потрібно скласти з маленьких деталей LEGO-конструктора. Спочатку запропонуйте дитині висловити припущення щодо того, скільки елементів конструктора для цього знадобиться, відтак — побудувати зображений об’єкт та перевірити правильність своїх припущень.

Магічний квадрат.

Підготуйте для кожного гравця ігрове поле, що складається з дев’яти квадратів — три по горизонталі й три по вертикалі. Гравці мають розмістити на ігровому полі деталі LEGO-конструктора так, щоб у кожному ряду — по вертикалі й по горизонталі — було по одній деталі червоного, жовтого й зеленого кольорів. Запропонуйте ці ігри батькам ваших вихованців: розмістіть інформацію на стенді дитячого садка або зверніть увагу на це під час батьківських зборів перед літнім оздоровчим періодом. 

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/2371-gri-z-dtmi-na-vdpochinku?utm_source=push&utm_medium=push_pedrada&utm_campaign=push_pedrada_article_2371

 


24.06.2018, 12:54 --------------------------

Категория: ПРИЙОМИ РОБОТИ | Добавил: yrok | Теги: гральними, ігри, LEGO-конструктором, та, кубиками, ПРИЙОМИ РОБОТИ Просмотров: 2021 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг