Головна » Матеріал для завантаження » НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА » РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ

Ранкові зустрічі 2018р.
(25.9 Kb) ] 21.10.2018, 14:10

Мета: Розвивати різноманітні соціальні та навчальні навички, об'єднуючи соціальне, емоційне та інтелектуальне навчання кожного члена групи. Сприяти розвитку доброти, емпатії та включення. Виховувати почуття толерантності, дружності, єдності, взаємоповаги і взаєморозуміння.

Автор: Раїса Олексіївна Малаховська- вчитель початкових класів спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату смт. Вільшани  Городищенського району Черкаської обласної ради.

1. Ранкова зустріч    «Дзвіночок»

1.Привітання:

(в руках учителя дзвіночок )

«-Дзень-дзелень, дзень-дзелень, наступив новий день. Як пройшов вчорашній день?»- (звернення до учня).

(учень відповідає)- «Все чудово... дзень-дзелень!»

(учень висловлює свою думку, вчитель передає йому дзвіночок)

«-Дзень-дзелень, дзень-дзелень, наступив новий день.Як пройшов вчорашній день?»- (учень звертається на ім’я, підходить до іншого учня, передає йому дзвіночок).

«-Все чудово... дзень-дзелень!» (дзвіночок передається дітками, можна називати на ім’я або підходити до певного учня, по колу)...

2. Обмін інформацією:

- Що відбулося цікавого?,

- що нового дізналися протягом вчорашнього дня?

 -по дорозі до школи, в гуртожитку?

(діти висловлюють свої думки)

3.Групове заняття-гра:

Вчитель: «По дорозі до школи я зустріла... «Полюбляє  їсти мед, звісно, друзі, це... (ведмідь)»

(діти розглядають іграшку ведмедя, яка передається по колу, діти висловлюють свою думку, яка вона та дотик).

-Який вигляд має ведмідь?  –Який має колір? Хто нам в цьому допомагає?

Учні: «Наші ручки. Наші очі»

- Який ведмідь має настрій? (веселий). Так, то ж і ми зараз визначимо, який настрій має кожен з вас. (діти по черзі визначають свій настрій і пояснюють, чому саме такий)

4. Щоденні новини

Сьогодні в цей _____ день осені  _____ числа ______дня тижня будемо старанно (діти по черзі )...працювати,... відпочивати ... писати... малювати ...

–Що ведмідь полюбляє їсти найбільше? (мед).-А хто з діток любить мед? Чому?

-А звідки ви дізналися, що мед солодкий?..

Так, нам в цьому допоміг наш язичок, а як і чому ми з вами дізнаємось на уроці

« Я досліждую світ». Тема: «Органи чуття»

 

2. Ранкова зустріч    «В нашій класі дружні всі»

1.Привітання

Вчитель: (рухи імітують слова) «В нашім класі дружні всі, я, і ти, і ми усі, посміхнись тому, хто справа, посміхнись тому, хто зліва, ми-одна сім’я.»

«В нашім класі дружні всі, я, і ти, і ми усі, дай руку тому, хто справа, дай руку тому, хто зліва, ми –одна сім’я.»

« В нашім класі дружні всі, я, і ти, і ми усі, привітайся до того, хто справа, привітайся до того, хто зліва, ми –одна сім’я»

2. Обмін інформацією

-Яка пора року? -Який місяць? -Який сьогодні день? -Яке число? (діти висловлюють свої думки).В нас чудова новина. Серед нас є іменинник. Якого зараз всі разом і по черзі привітаємо (вітання іменинника). В яку пору року святкує свій день народження наш іменинник? (осінню).А чи є серед нас ще осінні іменинники? Так, це-...

3.Групове заняття-гра:

День Смайлика в школі. Чарівна скринька (смайлик)

(діти передають скриньку і обговорюють, що там). Вчитель запитує, чи знають діти, що таке смайлик. Так, це усміхнене лице. (Потім малюють свої смайлики і...дарують друзям).

4. Щоденні новини

Сьогодні в цей чудовий день осені  _________ будемо старанно працювати на уроках_________, відпочивати і здобувати нові знання - згідні? ...

А так, як смайлик передав нам свій чудовий настрій, ми у відповідь визначимо кожен свій і покажемо його (діти визначають настрій, обговорюють)

3.Ранкова зустріч    «Усмішка»

1.Привітання

Вчитель: (імітують рухи)«Рано-вранці всі  проснулись,.. потягнулись,.. посміхнулись,.. ну а потім гарно вмились, ..на сусіда подивились.. і сонечко привітали... «Доброго ранку»- сонечку сказали, сонячний зайчик в долоньки спіймали, сонячний зайчик нам гріє, тепліше стає, настрій чудовий він нам передає, а і ми побажаємо друзям своїм...(бажання дітей)...хороших думок і хорошого дня, щоб думка весела і радісна була »

2. Обмін інформацією

-Яка пора року? -Який місяць? -Який сьогодні день? -Яке число?

(діти висловлюють свої думки)

3.Групове заняття-гра:

«Режим дня»(діти рухами показують певні дії, інші вгадують...-вмиваються, чистять зуби...)

4. Щоденні новини

Сьогодні в цей чудовий день осені  _________ будемо ...активні,..розумні,.. талановиті,..

А так, як сонячний зайчик передав нам свій чудовий настрій, ми у відповідь визначимо кожен свій і покажемо його (діти визначають настрій, обговорюють).

 

 

4. Ранкова зустріч    «Пасажири»(п.д.р.)

1.Привітання

Вчитель: (імітує рухи по колу. Діти за ним)«Їхали в машині юні пасажири. Повернули вправо, вліво,вперед, назад без перешкоди під’їжджаємо до школи. Їхали ми їхали в ...поле ми приїхали. А чому у поле?..

- Тому що тут ростуть буряки й  картопля,  помідори, огірки, кавуни і дині (вислови учнів)...

Їхали в машині юні пасажири. Повернули вправо, вліво, вперед, назад без перешкоди під’їжджаємо до школи. Їхали ми їхали в...в зоопарк приїхали . Чому в зоопарк?.. (діти висловлюють свої думки)

-... Їхали в машині юні пасажири. Повернули вправо, вліво, вперед, назад без перешкоди під’їжджаємо до школи. Їхали ми їхали в... цирк приїхали. Чому в цирк?.. (діти висловлюють свої думки)

Їхали в машині юні пасажири. Повернули вправо, вліво, вперед, назад без перешкоди під’їжджаємо до школи...Чому в школу?...

 В школу зайшли, друзів привітали «Доброго ранку»-їм ми сказали (вітаються діти.) На коврик сіли. Всі готові? Тоді вперед-до перемоги.»

2. Обмін інформацією

-Правила учнів? (повторення)

(діти висловлюють свої думки)

3.Групове заняття-гра:

«Казка в гості завітала.» (Герої  з лялькового театру)

(діти відгадують загадки і описують героїв...ведуть розмову )

4. Щоденні новини

Сьогодні в цей чудовий день осені  _________ будемо старанно працювати, відпочивати і здобувати нові знання - згідні? ...

А так, як казкові герої прийшли до нас в гості, ми будемо старатися працювати на УРА!!! (діти садять своїх героїв поряд. В кінці дня розповідають їм про свої успіхи).


(25.9 Kb) ] 21.10.2018, 14:10

Категория: РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ | Добавил: yrok | Теги: Ранкові, РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ, 2018р., зустрічі Просмотров: 3528 | Загрузок: 513 | Рейтинг: 3.0/2
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar