Головна » Матеріал для завантаження » ОБДАРОВАНА ДИТИНА » Положення конкурсів

Положення про міський етап щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
30.03.2013, 15:49

1.Загальні положення

Міський етап регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» (далі Конкурс) проводиться згідно з Концепцією Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції на 2009-2012 роки, яка передбачає розроблення і впровадження різноманітних заходів, спрямованих на підвищення рівня культурної компетентності суспільства, популяризації вітчизняної книги і читання в навчальних закладах усіх типів.

2. Мета Конкурсу

Конкурс проводиться з метою заохочення учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.

3. Завдання Конкурсу Завданнями Конкурсу є:

  • популяризація сучасної вітчизняної книги та розвиток читацької культури учнів
    загальноосвітніх навчальних закладів;
  • поповнення фондів шкільних бібліотек новими сучасними виданнями;
  • посилення ролі української книги в розвитку юних громадян України

4.Організація Конкурсу

Організаторами Конкурсу є управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, КЗ «Інноваційно-методичний центр». Організатори регіонального конкурсу пропонують учасникам орієнтовний перелік сучасної літератури (додається).

5. Учасники Конкурсу

До участі у Конкурсі запрошуються учні 4-5 класів  загальноосвітніх навчальних закладів.

6. Порядок і терміни проведення

Міський етап регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» проводиться з 9 до 13 листопада 2009 року.

Для підготовки та проведення Конкурсу створюється оргкомітет, який забезпечує висвітлення Конкурсу в місцевих засобах масової інформації та надходження звітних матеріалів до оргкомітету регіонального Конкурсу.

До складу оргкомітету залучаються працівники управління освіти і науки, Інноваційно-методичного центру, відділів освіти виконкомів районних у місті рад, бібліотек для дітей та юнацтва, шкільних бібліотек, письменництва, громадських організацій та засобів масової інформації.

Підсумки Конкурсу підводяться на засіданні оргкомітету, де визначається переможець. Переможцем серед вчителів автоматично стає той вчитель, учень якого переміг у конкурсі.

Конкурс вважається таким що відбувся, коли на першому етапі взяло участь більше ніж 30% учнів класу, при умові, що учні одного класу пишуть відгук на твори не менше як 3 авторів.


7. Умови Конкурсу

Брати участь у Конкурсі мають право всі учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Вимоги до учнівського відгуку:

Обсяг відгуку не повинен бути менше однієї сторінки рукописного тексту формату шкільного зошита. Роботи повинні бути написані чітким розбірливим почерком, має бути даний аналіз авторського твору та ставлення дитини до нього. Кожен учасник Конкурсу обов'язково повинен вказати прізвище, ім'я, по батькові, клас та навчальний заклад, в якому навчається, а також прізвище, ім'я, по батькові вчителя, який готував учня. Вимоги до твору, на який надається відгук:

а)   Твір має бути написаний (створений) українською мовою, а не перекладений з інших мов;

Ь)   Твір має бути виданий вперше не раніше 2006 року;

с)   Обсяг твору має становити не менше 50 сторінок. Конкурсні роботи не повертаються учням, зберігаються оргкомітетом протягом року.

8. Відзначення переможців Конкурсу

Переможці  Конкурсу (учень, вчитель) нагороджуються грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

До відзначення переможців акції можуть залучатися кошти меценатів, спонсорів.


30.03.2013, 15:49 --------------------------

Категория: Положення конкурсів | Добавил: yrok | Теги: найкращий відгук на сучасну дитячу , обдарована дитина Просмотров: 1883 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
maria_korenchuk72
Україна. Кривий Ріг