Головна » Матеріал для завантаження » ПРОГРАМИ ДЛЯ РОБОТИ » Як навчитися програмувати за допомогою ФЛЕШ технологій

Урок № 1 Початок :)
(199.1 Kb) ] 16.06.2012, 23:17 Зараз  ми з вами  спробуємо поставити малюнок на монтажний кадр. Для цього ми можемо просто перетягти малюнок в програму. Або натискути в меню «Файл» - «Импорт» - «Импортировать в рабочую область». Оберіть  малюнок який вам подобається.


 

Серед елементів інтерфейсу є три стрілочки які вам потрібно поексперементувати на вашому малюнку для того, щоб змінити його розмір. Спробуйте натиснути на стрілочку, а потім на малюнок.Мал.4Також ми можемо повернути малюнок.
Для того, щоб створити новий кадр потрібно перейти на вкладку "Временная шкала" і поставити курсор на вільну клітинку і натиснути F6. З’явиться точнісінько такий самий кадр.))) А якщо натиснути F7 – з"явиться пустий кадр.

Для того, щоб зробити монтажний кадр більшого або меншого розміру потрібно клацнути на монтажному кадрі і натиснути СВОЙСТВА, а потім встановіть потрібні розміри.
 
Змінити можна не тільки розмір, а й колір монтажного кадру, натиснувши на прямокутник  білого кольору.
 

Флеш має язик програмування, який допоможе нам задати дію будь якому малюнку, кнопці чи навіть кадрові. Потрібно тільки спочатку нитиснути на кадр(кнопку чи малюнок), а вже потім у вкладці "Действие" обрати потрібну "команду". Зарз натискайчи на першому кадрі, вкладка "Действие" ставим  stop();  це говорить про те, що кадр буде стояти до тієї пори поки Ви не оберете наступну команду.
Домашня робота
Вам потрібно створити два кадри і на першому поставити малюнок. Свою роботу викласти на форумі.
Дякую! Моя робота.
Для того щоб переглянути ваш витвір потрібно натиснути  Ctrl+Entr.

(199.1 Kb) ] 16.06.2012, 23:17 --------------------------

Категория: Як навчитися програмувати за допомогою ФЛЕШ технологій | Добавил: yrok Просмотров: 1405 | Загрузок: 429 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг