Головна » Матеріал для завантаження » ПРОГРАМИ ДЛЯ РОБОТИ » ВЧИМОСЯ ПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРНЕТІ

Як позбутися від реклами в браузері
30.07.2015, 07:21

Зміст реклами за останній рік сильно змінився: з красивих підморгуючих банерів рекламні оголошення перетворилися в нав’язливу, агресивну тітку, яка спамить нашу поштову скриньку, обганяє нас при пошуку інформації, намагаючись зазирнути нам в очі.

І ось вже відчайдушний користувач на пошукові запити, на клацання, на посилання потрібної інфи, отримує все нові і нові вікна реклами про заробіток в інтернеті, про смерті відомих людей, про користь дієт і про покупки товару.

І ось ми вже шукаємо шляхи відступу, і намагаємося прибрати рекламу, яка з’являється при запуску браузерів:

 • Опера;
 • Гугл Хром;
 • Мазило;
 • Internet Explorer.

При запуску браузера відкривається рекламне оголошення – що робити?

Якщо ви зайшли в браузер, і у вас з’явилася реклама, а при відвідуванні сайту ви бачите дивні блоки і незрозумілі банери, то це говорить про те, що ви зловили вірус-розширення, у вигляді додаткової програми для вашого браузера. Для будь-якого браузера, наявність домашньої сторінки вважається обов’язковим, але це не заважає грузиться ще одній сторінці незнайомого сайту з рекламою.

Якщо на вашому комп’ютері встановлено декілька інтернет-оглядачів, то стартова сторінка однаково змінюється – з’являється скрізь сайт з рекламним оголошенням.

Користувач не помічає змін, адже рекламний сайт маскується під домашню сторінку навігатора по інтернету. На сьогодні в інтернеті самий «відомий» такий трюк – це блог Ксенії Стриженко, просто вражає винахідливістю його авторів: купа URL адрес, непристойна, нічим не прикрита реклама з кричущими заголовками, популярними темами. Не можуть впоратися з нею навіть програми, що блокують рекламу.

Чому змінилися властивості браузера

Часто, щоб активізувати роботу в інтернеті, доводиться завантажувати різні додатки, популярні програмки, ось тут-то і чекають вас неприємні моменти: разом з утилітами закачуються додаткові веб-адреси.

Зовні виглядає все навіть пристойно: змінюється лише стартова сторінка, а такий нюанс залишається непоміченим для антивірусної програми, встановленої на вашому комп’ютері.

Для неї додатковий адреса – це неменяющиеся властивості ярлика браузера та веб-адресу сам по собі вірусом не назвеш. Так що «дівчина, що лежить в призовної позі», реклама з красивими гаслами про заробіток в інтернеті, реклама ігор – все це не визначається як вірус. Але, навіть саму «розумну» вірусну програму завжди можна обдурити, якщо знати, як прибрати рекламу в браузері.

Кроки і способи видалення

Для початку потрібно переконатися, що рекламний вірус правда «оселився» у вас на комп’ютері.

Знаходимо шлях до розташування файлу на прикладі Internet Explorer: натискаємо на ярлик браузера правою кнопкою і виходимо на «Властивості браузера», де шукаємо адресу домашньої сторінки з розширенням .exe».

Саме цей файл запускає наш навігатор по інтернету. Інша справа, якщо розширення файлу змінилося – додався веб-адресу сайту з рекламною компанією. Виходить після розширення .exe» у вас може стояти будь-адресу сайту.

Для того щоб видалити рекламу особливих знань не потрібно, просто потрібно слідувати нескладної інструкції:

 • Знаходимо вкладку «ярлик» і тиснемо на кнопку «Розташування файлу»;
 • Відкривається вікно папки «додатком»; наприклад, якщо нам треба прибрати рекламу в такому браузері, як Хром, тоchrome.exe»;
 • Активуємо файл правою кнопкою «Додаток» і вибираємо шлях «Надіслати»;
 • Шукаємо пункт «Робочий стіл (створити ярлик)»;
 • Якщо ви все правильно зробили, з’являється ярлик Google Chrome;
 • Відкривши властивості ярлика, ви зможете переконатися, що об’єкт з лівої посиланням зник;
 • Всі подальші дії будуть спрямовані на видалення ярлика браузера з шкідливим адресою;
 • Видаліть ярлик, не забувши переглянути панель завдань, можливість установки там ярлика не виключається;
 • Перейменовуємо нами створений ярлик на Панелі завдань.

Буває, що шкідлива програма може спливти і в навігаторі Яндекс, де завантажився автоматично AdWare, тоді потрібно прибрати рекламу Яндекс браузері з допомогою програми Adguard.

Цей антибаннер прибирає рекламу, банери, блокує спливаючі вікна і контролює безпеку в інтернеті. Сьогодні розроблені й інші спеціальні засоби, які швидко справляються з небажаними програмами.

Іноді відновлення адреси домашньої сторінки мірою виявляється недостатньою для того, щоб розлучитися з сайтом реклами, а позбавлення починається від простих кроків – відновлення системи і чищенням кеша:

 • Окатите тому систему до тієї точки, коли банера ще не було;
 • Очистити історію, кеш, додаткові налаштування в браузері.

Очищення у налаштуваннях різних навігаторів здійснюється по-різному:

 • Mozilla Firefox активуйте кнопку «Firefox», відвідайте меню, скиньте «Скинути Firefox»;
 • Google Chrome, Яндекс у меню знайдіть додаткові параметри та натисніть кнопку «очистити історію»;
 • Для Internet Explorer потрібно зайти в панель управління і знайти властивості оглядача, натиснувши кнопку «Очистити», позбавитися від колишніх установок.

Один з поширених способів отримання коду шкідливої програми через браузери – це дірки в плагінах, які нам радить система часто оновлювати. Так, що у вас ще немає особливої потреби в користуванні Java, то простіше буде видалити його з комп’ютера, якщо Java вам життєво необхідний, то регулярно оновлюйте його.

Якщо ви навіть нічого не закачуєте, то соціальна інженерія спробує ще не раз отримати несанкціонований доступ до вашого комп’ютера і простіше це зробити через браузер, тому частіше перевіряйте свій помічник по інтернету, адже навіть оновлення можуть призвести до сумних наслідків.

Джерело: http://natalka.pp.ua/yak-pozbutisya-vid-reklami-v-brauzeri


30.07.2015, 07:21 --------------------------

Категория: ВЧИМОСЯ ПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРНЕТІ | Добавил: yrok | Теги: браузері, від, позбутися, як, ВЧИМОСЯ ПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРНЕТІ, реклами Просмотров: 1585 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 6
Гостей: 6
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг