Головна » Матеріал для завантаження » ПРОГРАМИ ДЛЯ РОБОТИ » Вчимося створювати презентацю у Microsoft PowerPoint

Тригери в презентаціях
02.06.2015, 17:32

Розглянемо стандартну можливість PowerPoint - вставку тригерів.

Тригер - ефект, що спрацьовує після натискання на об'єкт (головна перевага тригерів - при натисканні на об'єкт слайду не відбувається автоматичний перехід на інший слайд!). Наприклад, з допомогою тригерів можна створити інтерактивний тест на базі презентації. В якості варіантів відповіді можуть виступати слова, цифри або зображення. Якщо учень натискає на неправильний варіант відповіді, то відповідь зникає, в іншому випадку спрацьовує будь-який ефект анімації, змінює розмір, колір або місце розташування об'єкта. Крім того, за допомогою тригерів в PowerPoint можуть бути створені вікторини, ігри, інтерактивні плакати і багато іншого.

Подивіться інструкцію і дізнайтеся, як вставити тригери в презентацію PowerPoint.

 

Таким чином, презентація може реагувати на дії учня за допомогою тригерів, забезпечуючи інтерактивну взаємодія навчального матеріалу з учнем. Завдяки використанню тригерів учень стає активним учасником освітнього процесу. При цьому педагог може сам визначити хід перегляду всієї презентації або її окремих частин. У наступному відео пропонується декілька цікавих варіантів використання тригерів:

 


02.06.2015, 17:32 --------------------------

Категория: Вчимося створювати презентацю у Microsoft PowerPoint | Добавил: yrok | Теги: презентаціях, Вчимося створювати презентацю у Mic, Тригери Просмотров: 6013 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 15
Гостей: 15
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг