Головна » Матеріал для завантаження » РОБОТА ПСИХОЛОГА » ПСИХОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА - ВЧИТЕЛЮ

ЯК ПЛАНУВАТИ СВІЙ РОБОЧИЙ ЧАС І ВІДПУСТКУ
25.07.2015, 12:26

 Як планувати робочий час

 По-перше, заведіть щоденник. Не варто відзначати в ньому все до останніх дріб’язків, однак для реалізації важливих справ, про які ви боїтеся забути, щоденник — річ незамінна. До того ж, написаному більше віриться, ніж сказаному. Складений план на день дає змогу бачити весь перелік водночас, що може допомогти: по-перше, ви встигнете зробити важливий дзвінок за 15 хвилин до закінчення робочого дня, а по-друге, ви зможете поєднати кілька справ (наприклад, зайти на пошту дорогою на прес-конференцію).

  По-друге, на перше місце у вашому плані ставте виконання найважливіших справ: навіть одна виконана велика справа створює враження, що зроблено вже чимало.  

 По-третє, починаючи телефонну розмову з друзями-родичами, засікайте час — після п’ятисемихвилинної балаканини слід «зупинитися».

  По-четверте, безлад на столі — безлад у голові. Коли кожна річ лежить на своєму місці, менше часу витрачається на її пошук. 
 Як планувати відпустку

  По-перше, потрібно залишити декілька днів після поїздки перед виходом на роботу для реабілітації й наведення ладу в хатніх справах.  

 По-друге, якщо ви кудись їдете, то напишіть собі чіткий план, що б вам хотілося відвідати в обраному місці для відпочинку, і що зробити. Ураховуйте все, навіть необхідність купити намисто у крамниці антикваріату.  

 По-третє, якщо ви залишаєтеся вдома, чітко розподіліть час на хатні справи, які накопичилися за рік і які хочете нарешті зробити, і на відпочинок, який можна організувати, навіть не їдучи до заморських країн (театр, кіно, каток, басейн тощо). Узагалі, із плануванням краще не зволікати, інакше цей процес здасться вам нескінченним і певною мірою фатальним: складеться враження, що ви тільки плануєте, але нічого не робите. Якщо ви відмінно спланували свої час, гроші, відпустку, але ніяк не можете почати діяти — перегляньте свої плани: можливо, що це зовсім не ваші бажання, а, наприклад, бажання ваших близьких.

За матеріалами http://itstechnology.ru 


25.07.2015, 12:26 --------------------------

Категория: ПСИХОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА - ВЧИТЕЛЮ | Добавил: yrok | Теги: час, ПСИХОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА - ВЧИТЕЛЮ, РОБОЧИЙ, як, свій, ПЛАНУВАТИ, ВІДПУСТКУ Просмотров: 1082 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 2
Гостей: 2
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг