Головна » Матеріал для завантаження » РОБОТА ПСИХОЛОГА » ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

Психологія мислення і виклики ХХІ століття
· () ] 19.07.2013, 20:48 Від початку шкільного навчання до його завершення учень має двічі змінити здобуті ним знання. Тому компетенції школяра мають увібрати в себе певні універсальні механізми освоєння інформаційного простору. Сучасна людина не може раз і назавжди навчитися, вона приречена вчитись упродовж усього життя, набуваючи все нових компетенцій через поглиблення і розширення власних знань.
Мислення як активний процес потребує від людини певних вольових зусиль. Тому ретельного догляду і безперервного тренування потребує інструментарій мислення. Пасивність, відсутність активності мислення блокує його діяльність, зводячи все до заощадження енергії, використання в діях уже знайомих стереотипів. Усе це призводить до застою і загасання думки, неспроможності знайти креативні шляхи розв’язання тих чи інших життєвих задач.
Мислення Людини має постійно змінюватись, і потужний поштовх до цього вона має отримати, по-перше,  від батьків і, по-друге, від системи освіти.
· () ] 19.07.2013, 20:48 --------------------------

Категория: ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ | Добавил: yrok | Теги: мислення, Психологія, ХХІ, виклики, століття Просмотров: 1380 | Загрузок: 454 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 2
Гостей: 2
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг