Головна » Матеріал для завантаження » РОЗРОБКИ УРОКІВ » АНГЛІЙСЬКА МОВА

"Зимові розваги" 3 клас
(20.8 Kb) ] 28.10.2017, 11:42

Мета:  продовжити  активізацію та закріплення лексичного матеріалу за темами  « Розваги взимку», « Погода взимку»; сприяти розвитку граматичних навичок вживання Past Simple Tense на рівні речення та тексту, повторити вживання дієслова to be  у минулому неозначеному часі, створити стійкі слухові образи граматичних моделей; фовмувати вміння робити усне повідомлення на задану тему, сприяти розвитку навичок діалогічного мовлення на рівні мікродіалогу; розвивати вміння цілеспрямовано слухати співрозмовника; сприяти вдосконаленню техніки читання та розвитку навичок аудіювання тексту зі сприйняттям основного змісту; сприяти вихованню культури мовлення, толерантності, поваги до співрозмовника; активізувати навчальну діяльність;  розвивати психологічні процеси( оперативну та зорову пам’ять, увагу, уяву), сприяти розвитку спостережливості; привчати до індивідуальної та групової підготовки до уроку.

Обладнання: підручник, записи на дошці ( відповіді до карток з аудіювання та перевірки домашнього завдання; запис тексту для письма), картки для перевірки домашнього завдання та розвитку навичок аудіювання, запис « Сьогоднішній урок навчить мене…»

Тип уроку: закріплення вивченого матеріалу.

Хід уроку

І. Організаційна частина уроку

Привітання.

Good morning boys and girls! I am glad to see you! Let’s start our lessn

Перевірка готовності до уроку.

Are you ready for the lesson? Put your books, copy-books, day books and pens on the desks.

Робота в парах. Розвиток діалогічного мовлення

How are you, Natasha? ( I’m fine, not bad, so-so, thank you)

Are you in a good mood? Are you creative, inspired and enthusiastic enough to start our lesson? Im sure you are.

Діти, подивіться, будь ласка, у вікно. На який настрій вас налаштовує сьогоднішня погода? З різних причин настрій може бути різний. Тому запитайте у товариша по парті, з яким настроєм ви прийшли на урок.

Now, please, ask each other the same question- How are you? How do you feel?

Бесіда з  черговим.

Who is on duty today? Who  is absent today? What is the matter with her/ him?

Повідомлення теми уроку.

Я сподіваюсь, що допоможе поліпшити ваш настрій тема уроку, яку ми будемо сьогодні розглядати. Адже це- « Зимові розваги». Я знаю, що всі діти полюбляють  гратися в сніжки, кататися на санчатах, ковзанах, лижах, ліпити снігову бабу…Це завжди весело.

Dear friends! Today we have an unusual lesson. The topic of the lesson is “ The winter amusements”. I know that all children like to play snowballs, sledge, ski and skate, make a snowman. It is always funny and cheerful. I hope that the topic of our lesson raise your spirits.

Отже, сьогоднішній урок допоможе вам:

  • Повторити вивчену лексику з теми « Зима»;
  • Вміти робити усне повідомлення на запропоновану тему;
  •  Повторити вживання дієслова to be в минулому часі;
  • Вміти визначати основний зміст  прослуханого;
  • Розвивати навички роботи індивідуально та в групі.

Оцінювати вашу роботу будемо за такими критеріями:

  • За правильну відповідь – « сніжинка»  - 3 бали;
  • Якщо є недоречність -  « бурулька»-2 бали;
  • Якщо відповідь з моєю допомогою -1 бали.

ІІ. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу.

Мовленнєва розминка.

-Good morning!

-Good morning! Who are you?

-I am Natalia Roberts.

-Glad to meet you.

-I would like to meet you Ms. Natalia Roberts.

-We are glad to meet you.

-I am  glad to meet you too.

-Can I help you?

-I’m from San Francisco, California. I’m a newspaper reporter of “ The New York Times”. I’ve come here to write an article about winter weather and winter amusements in Ukraine and in your native town. That’s why I need your help. Tell me about winter amusements and the winter weather.

-Can we help our guest?

-Yes, we can.

-Is it winter now?

-Yes, it is. It is winter now.

-What is the weather like today?

-The weather is fine.

-Is it cold or warm today?

-It is cold.

-Is the sun shining today?

-The sun is (not) shining today.

-What colour is the sky?

-The sky is blue.

-Are there many clouds in the sky?

-Is it snowing?

-No, it is not.

-Is it frosty?

- Yes ,it is.

-Can you skate?

-I can skate.

-Did you skate yesterday?

-I skated yesterday.

-Can you ski?

-No, I can not ski.

Do you like to sledge?

-I like to sledge.

Do you like to play snowballs?

-I like to play snowballs with my friends at the breaks or at the rest days.

-Did you play hockey last weekend?

-No,I did not because I cannot play hockey.

-Do you like winter?

-I like winter very much.

Thank you for your answers.

-Good bye!

Фонетична розминка.

Сьогодні на уроці ви об’єднаєтесь в групи і так будете працювати протягом всього уроку. Всі в групі мають працювати разом, допомагати один одному, доповнювати. Пам’ятайте, які завдання стоять перед спостерігачем, секретарем та доповідачем.

Divide into three teams. Pupils in Team One choose the words with the sound [i:] and write them on the blackboard in turn, pupils in Team Two- with the sound [0], pupils in Team Three- with the sound [a:].

Мета: повторити вживання звуків:

Piece, meat,saw, thought,barked, greedy, teacher, see, bought,  marked, law, park, call, meeting, tree, street, car, small, tall, yard, scarf.

Активізація лексичного матеріалу.

Гра « Крок- слово»

Діти, а ви любите гратися? Зараз пограємо в гру « Крок- слово»,яка допоможе активізувати лексичний матеріал за темою.

Children, do you like to play? We’ll play the game “ Step-word”. This game helps to repeat the lexical material.

Для проведення цієї гри потрібне вільне місце. Двоє учнів роблять по черзі кроки, називаючи при цьому слова, пов’язані із зимовою погодою та розвагами взимку.  Перемагає той,хто назве більше слів за темою.

To skate, to ski, to sledge, to make a snowman, to play hockey, to play snowballs, snow, frosty, a skating rink, in winter, a snowball, a snowman.

Relax time.

Hands up, hands down

Hands on hips

Sit down

Stand up

Hand to the sides

Bend left, bend right

Hands on hips

1,2,3-hop, 1,2,3- stop

Stand still, sit down.

Активізація вживання дієслова to be in the Past Simple Tense.

Які дві форми має дієслово to be у минулому неозначеному часі?

Кожен з вас отримав завдання, яке розділено на два варіанти. Вам необхідно поставити замість крапок одну із форм дієслова to be. На це вам- 1 хвилина.

А тепер обміняйтесь завданнями і перевірте роботу вашого товариша. Кожна правильна відповідь -2 бали. Найбільша кількість балів-10

Reading.

Let’s practice to read words and word combinations. Find ex. 32on page 115 and read it please. We’ll do it in a form of a game “ Captain Flint “.

Listening. Play « Find a mistake”

Now, we’ll play the game “ Find a mistake”. Listen to the text. Put “+” next to the true sentences and  “-“ next to the false ones.

Text.

Let me introduce my friend Nazar. He is 11 and he goes to school. He is thin. He has an oval face and dark hair. He looks like his mother. He lives with his Family in a village. Nazar and his family live in a house in the centre of the village. Their house is new. Nazar’s parents are farmers. His father’s name is Semen Petrovych, and he is 35. He has a round face. His hair is dark and curly and his nose is straight. He is a tractor driver and he works on a farm. His mother’s name is Oksana. She is a very pretty woman . She hasan oval face dark hair and blue eyes. His mother is a milkmaid and she works on a cattle farm. They work very well. Nazar’s  grandfather is a builder. He is not old. Nazar is a pupil of the sixth form. He is a good pupil. He helps his parents about the house.

1. Nazar lives with his family in a town.

2.Nazar lives with his family in the village.

3. He lives In a flat in a centre of a village.

4.He lives in a centre f the village.

5. Nazar’s parents are teachers.

6. Nazar’s parents are farmers.

7. His father is a builder.

8. His grandfather is a builder.

9. Nazar helps his parents about the house

10. Nazar washes up.

Writing.

Зараз ми будемо удосконалювати навички поділу тексту на смислові частини. ( Один учень працює біля дошки, інші-самостійно. Час виконання-1 хвилина.)

Punctuate the following text and write it correctly.

Olenaisdoctorpopov’sdaughtersheisfour yearsoldsheisanicelittlegirlsheisplump.

Speaking.

Зараз ми попрацюємо над розвитком зв’язної мови. Кожна група отримала опереджувальне завдання підготувати розповідь з обраної теми.

1-ша група: « Мій вихідний день».

2-га група: « Моя сім’я . Розваги моєї сім’ї ”.

3-тя група: « Мій робочий день взимку».

Обсяг розповіді- 5-6 речень. Делегати від кожної групи представляють текст.

ІІІ Заключна частина уроку.

Підбиття підсумків.

Чи змінився ваш настрій? Чи вдалося досягти очікуваних результатів?

Children, tell me please, what have you done at the lesson?

Оцінювання.

На уроці ми досягли певних результатів, які  ж отримали результати- підрахуйте. ( Мотивувати оцінки)

Оголошення домашнього завдання.

10-12 балів-Твір « Я і зимові розваги»

7-9 балів впр.33 с.115

4-6 балів впр.36 с.116

Our lesson is over. See you later.


(20.8 Kb) ] 28.10.2017, 11:42 --------------------------

Категория: АНГЛІЙСЬКА МОВА | Добавил: yrok | Теги: клас, англійська мова, РОЗВАГИ, Зимові Просмотров: 1869 | Загрузок: 261 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:



Всего комментариев: 0



avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг