Головна » Матеріал для завантаження » УВАГА,ПЕРШОКЛАСНИК! » Наш 1 клас (рекомендації, поради, ідеї)

Контроль за рівнем досягнень в ігровій формі
30.03.2013, 15:04 У зв’язку з переходом загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і одинадцятирічний термін навчання перед кожним педагогом початкових класів постають питання: Яким воно буде для маленького школяра? Як викликати у школяра прагнення вчитися, пізнавати? І мимоволі шукаєш на них відповіді у працях корифея української педагогіки В.О.Сухомлинського, котрий зумів перетворити важку навчальну працю у життєрадісний процес сприйняття життя. І неабияке значення у створенні такого процесу відіграє оцінювання вчителем знань та умінь учня. Переступаючи поріг школи, шестирічна дитина потребує ще родинного тепла, уваги, впевненості, що вона – бажана учениця (учень) для вчителя. Тому реальним шляхом для створення мікроклімату сім’ї у класі, де панує доброзичливість, взаємоповага і допомога, є словесна форма оцінювання.
Вербальне оцінювання навчального процесу в 1 та 2 класах створює умови гуманного навчання, навчання без страху помилятися, без пригнічення та образ.
Проте дуже важливо правильно оцінювати роботу учня на уроці, його здобутки, прагнення до вдосконалення. Ця оцінка має сприяти вихованню в кожного учня поваги до себе, самозадоволення та прагнення розширювати свої здобутки, і навчальний процес тоді стане радісним для дитини.
Але ж дітям потрібна гра! Тому і пропоную вербальне оцінювання вести разом з оцінюванням рівня досягнень молодших школярів у ігровій формі.

30.03.2013, 15:04 --------------------------

Категория: Наш 1 клас (рекомендації, поради, ідеї) | Добавил: Tanya_viola | Теги: контроль, ігрова форма, рівень досягнень, першокласник Просмотров: 2977 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 3.0/3
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
iiborys
Україна. Кривий Ріг