Головна » Матеріал для завантаження » НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКТ » ДО УРОКУ ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я

Вогонь – ворог
28.12.2011, 21:23 Везли великим вагоном у вазі важливий Вогонь. Валявся Васал-вогник, вайлувато вживався всередині вази. Враз вентиль відкрутився, Вогнище вистрибнуло, витягнулося. Вивернулося від вартового-водяного і втекло вікном на весняний, вбраний величаво вал. Вмить все вголос викрикнуло. Вигиналося і вмирало від вогняного вакууму.
Вогонь видерся ввись, на високу вербу, відривав віття і відкидав вниз. Виліз на вбрану вільху, відшукав у верховітті вітальню важного Ворона, вбіг всередину і вбив вороненят. Не витримав Ворон варварства Ватри, вбитий впав у вічність.
А Вогонь валив все вперед. Вальсував по веселих васильках, вернувся вище на виноградник, вигинаючи відмерлі верхівки. Валандався валеріаною та веронікою. В’яло і вмирало все вслід Варнаку.
Вдарив Вогонь по воротах, вирівнявся, відшукав вільний вихід, велів вирости.
Ввечері везли возом вісьмох ввічливих ватажків: вайлуватого Ведмедя, важного Вовка, високого Верблюда, вередливу Видру, великого Варана, впертого Віслюка, вгодованого Вепра, вертихвістку Вивільгу. Вони вважалися винахідниками водяного віника. Вбачивши Велетня-Вандала, вельможі вміло вигнали вампіра за вал, у вольєр, на вічний відпочинок і на відданість віднині всім на вік.
Автор: Ковальчук Галина Телемонівна,

28.12.2011, 21:23

Категория: ДО УРОКУ ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я | Добавил: yrok Просмотров: 1766 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 5
Гостей: 5
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг