Головна » Матеріал для завантаження » НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКТ » ДОСВІД РОБОТИ

"Формування ключових компетентностей учнів початкових класів через реалізацію гуманних аспектів "
(5.88 Mb) ] 29.01.2017, 16:31

Сучасне суспільство змінює погляд на зміст освіти. Основна увага спрямована на розвиток і здатність учнів застосовувати здобуті в школі знання і вміння в життєвих ситуаціях.

«Світ, в якому доведеться жити нашим дітям, змінюється вчетверо швидше, ніж наші утвердження – зазначає відомий американський педагог, доктор Віллард Дагет. І справді, до школи приходять діти, які живуть в інформаційному суспільстві, у цифровому середовищі і щоб скористатися його перевагами, необхідно переосмислити самоцінність знань і самодостатність учителя як джерела інформації.

Завдяки міжнародним і національним дослідженням українські вчені визначили п’ять основних компетенцій освітніх галузей. Для проведення порівняльної характеристики принципів освіти складено схему основних компетенцій, сформованих Міжнародною комісією ЮНЕСКО з освіти для XXI століття(глобальні), Радою Європи (європейські) і МОН України(українські).


(5.88 Mb) ] 29.01.2017, 16:31

Категория: ДОСВІД РОБОТИ | Добавил: yrok | Теги: гуманних, КЛЮЧОВИХ, реалізацію, через, класів, початкових, аспектів, КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ, учнів, формування Просмотров: 856 | Загрузок: 378 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК