Головна » Матеріал для завантаження » НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКТ » ТРЕНІНГИ

Біологія на 200 балів
14.02.2012, 15:25
Комп'ютерна програма «Біологія на 200 балів» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з біології і підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений у програму, допоможе Вам пригадати основні відомості, які потрібно знати.

Налаштування програми дозволяють вмикати підказки, повторно виконувати тести, оцінювати ефективність виконання тестів. Тестування можна проходити по темах або сформувати випадковий варіант тесту.

У програмі можна генерувати тест, який за структурою відповідає тесту зовнішнього незалежного оцінювання. Виконавши цей тест потрібно заповнити бланк «А», за яким програма оцінить рівень Вашої підготовки і підрахує кількість набраних балів.

Комп'ютерну програму можна використовувати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю учнів у кабінетах, обладнаних комп'ютерами або інтерактивною дошкою, самостійної роботи.
Системні вимоги.

Система: Windows 7, Windows Vista®, Windows XP, Windows Server® 2008, Windows Server 2003, Windows 2000.
Процесор: Intel® Pentium® III або аналогічний процесор з тактовою частотою не менше 950 МГц, AMD Athlon® або аналогічний процесор з тактовою частотою не менше 1200 МГц. Рекомендовано одноядерний процесор зазначених марок з тактовою частотою 1700 МГц або двох ядерний і більше процесор з нижчою частотою, але не меншою продуктивністю.
Оперативна пам’ять: 512 Мб. Рекомендовано 1024 Мб.
Відео пам’ять: 32 Мб. Рекомендовано 128 Мб.
Мультимедіа: звуковий пристрій, навушники або колонки.
Вільне місце на жорсткому диску для встановлення програми.BIO200.iso
14.02.2012, 15:25 --------------------------

Категория: ТРЕНІНГИ | Добавил: Admin5772 Просмотров: 1996 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 3.0/2
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 5
Гостей: 5
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
grischenkoel
Україна. Кривий Ріг