Головна » Матеріал для завантаження » ВИХОВНА РОБОТА » ЕКОЛОГІЧНІ СВЯТА

Виховний захід "Екотелеміст", частина 2
· (1020.9 Мб) ] 16.08.2015, 14:00
Екотелеміст 2

Підготувала:
вчитель-методист початкових класів
Криворізької загальноосвітньої
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4
з поглибленим вивченням іноземних мов
Ткалік І.М.

Кривий Ріг
2015

 


Мета: узагальнити знання дітей з приводу деяких екологічних питань;продемонструвати, що екологічні проблеми мають глобальний характер тадля їх вирішення потрібні спільні зусилля всього людства; розвивати вміння дітей висловлювати свої думки та робити висновки; виховувати в дітях любов та дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: відеозапис «Екотелеміст» (відеопитання представників різних країн, слайд шоу «Наслідки забруднення океану нафтою), малюнки дітей на екологічну тематику, запис пісні «Світ буде добрим», реферати дітей про екологічні проблеми, відеокамера, спеціальний випуск класної газети «Екологічний дайджест».

 

 

 

Хід виховного заходу:(Звучить пісня «Світ буде добрим». Під музику діти входять до зали і займаютьсвої місця.)

Ведучий: Дорогі діти, шановні гості і батьки! Ми раді вітати Вас на другому засіданні клубу захисників природи. Сьогодні ми ознайомимося з екологічними проблемами деяких країн світу. Сподіваємось, що разом із вами ми зможемо дати відповіді на запитаннянаших іноземних друзів і порадити їм, як уникнути цих проблем.

Ведучий: Відеозапитання записала випускниця нашої школи, а нині студентка Криворізького національного університету, Прімачова Олена. Вона брала інтерв’ю у іноземних студентів, що навчаються в цьому університеті, запитуючи про екологічні проблеми у їх рідних країнах.

(Ведучий починає показ відео запитань, після кожного з них ведеться дискусія з приводу вирішення екологічних проблем і надання порад)

1. Конго
Hello! My name is Ange, I'm from Congo.
Congo is a country in Central Africa. Almost all the territory of my country is covered with tropical rainforests. These forests are the lungs of our planet. But nowadays great deforestation happens, because valuable wood is exported. What can become a result of this activity? Think about it. Goodbye!
***
Привіт! Мене звати Анж, я з Конго.
Конго – це країна у Центральній Африці. Майже вся територія моєї країни покрита вологими тропічними лісами. Ці ліси – легені планети. Проте у наш час відбувається грандіозна вирубка лісів, тому що цінні породи дерева експортуються. До чого може призвести ця діяльність? Поміркуйте про це. До побачення!
(Дискусія з приводу вирішення екологічних проблем і надання порад)

2. Мексика
Hi! My name is Rodrigo and I am from Mexico.
Our country is situated between the Atlantic Ocean and the Gulf of Mexico, so two-thirds of Mexico's borders lie on the ocean shores. One of the most terrible ecological problems of my country is the pollution of the coastal waters. Can you suggest some possible ways of dealing with the problem? Good luck!
***
Привіт! Мене звати Родріго і я з Мексики.
Наша країна розташована між Атлантичним океаном та Мексиканською затокою, таким чином, дві третини кордонів Мексики лежать на океанському узбережжі. Одна з найстрашніших екологічних проблем моєї країни – це забруднення прибережних вод. Чи можете ви запропонувати можливі способи боротьби з цією проблемою? Щасти вам!
(Після цього відбувається перегляд слайд шоу «Наслідки забруднення океану нафтою»)
(Дискусія з приводу вирішення екологічних проблем і надання порад)

3. Марокко
Hi! My name is Younes. I am from Morocco.
My country is situated in North-West Africa. Morocco shares its borders with the Sahara desert and the desert's area is constantly increasing. In the South-East of our country rains even may not fall for several years! What can you advise to solve this problem? Thank you! Bye!
***
Привіт! Мене звати Юнес. Я з Марокко.
Моя країна розташована у Північно-Західній Африці. Марокко межує з пустелею Сахара, і площа пустелі постійно збільшується. У південно-східній частині нашої країни дощі можуть не випадати протягом кількох років! Що ви можете порадити для вирішення цієї проблеми? Дякую! До побачення!
(Дискусія з приводу вирішення екологічних проблем і надання порад)

4. Камерун
Hello! My name is Almendrine. I'm from Cameroon.
Cameroon is situated in Central Africa on the shore of the Atlantic Ocean. There are large forests and savannas in my country. There live many different animals, such as monkeys, elephants, antelopes, giraffes, rhinos, ostriches, lions and leopards. But in these days their number is decreasing. Please, think about the reason of this thing and how can we help the animals. Thank you!
***
Привіт! Мене звати Алмендрін. Я з Камеруну.
Камерун розташований у Центральній Африці на узбережжі Атлантичного океану. У моїй країні є великі ліси і савани. Там живуть різні тварини, такі як мавпи, слони, антилопи, жирафи, носороги, страуси, леви та леопарди. Але у наші дні їх кількість зкорочується. Будь ласка, поміркуйте про причину цього і як ми можемо допомогти тваринам. Дякую вам!
(Дискусія з приводу вирішення екологічних проблем і надання порад)

5. В’єтнам
Hello, I'm Ba, I am from Vietnam.
Many ecological problems of my country are related to the war between the USA and Vietnam. Americans applied chemicals to destroy woods. That's why the soil and water became poisoned. As a result, Vietnamese and former US soldiers got ill. My country will suffer from the effects of war for many decades. How can we avoid such horrible ecological problems in other countries in future?
***
Привіт, я Ба, я з В’єтнаму.
Багато екологічних проблем моєї країни пов’язані з війною між США та В’єтнамом.
Американці використовували хімічну зброю для знищення лісів. Тому ґрунт та вода сталиотруйними. Як результат, в’єтнамці та клишні солдати Америки почали хворіти. Моя країна буде страждати від наслідків цієї війни ще багато десятиліть. Як ми можемо уникнути таких жахливих екологічних проблем у інших країнах у майбутньому?
(Дискусія з приводу вирішення екологічних проблем і надання порад)

Ведучий: Ми переглянули усі відеозапитання і побачили, що екологія – це спільна для усіх людей в усьому світі проблема, і вирішувати її треба теж спільно. І почати ми можемо з вирішення проблем екології нашого рідного міста. Ви бачите виставку малюнків дітей. Вони намалювали екологічні проблеми у Кривому Розі. Кривий Ріг – це місто, що стоїть на порозі екологічного лиха, і ця проблема хвилює керівництво нашого міста і області. І тому губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул представив Кривому Рогу «Комплексну екологічну програму» на 2011-2022 роки. У рамках цієї програми на виробництвах вводяться новітні технології, що дозволять знизити рівень шкідливих викидів в атмосферу. Також почалася очистка води у річці Інгулець та повна очистка русла ріки Саксагань. Крім того, встановлюються системи доочистки води у школи і дитячі садочки (до речі, нашій школі вже надана така система). Програма передбачає ще багато корисних заходів, які поліпшать екологічний стан нашого міста.

Відеозапис нашого Екотелемоста з вашими відповідями і пропозиціями Прімачова Олена покаже своїм іноземним друзям з університету. Зверніть увагу, що випускники нашої спеціалізованої школи можуть вільно спілкуватися англійською мовою з іноземцями, тому що англійська мова є мовою міжнаціонального спілкування. А для тих з вас, хто забажає пов’язати своє життя з покращенням екології в Україні і в світі, в Криворізькому національному університеті є факультет охорони навколишнього середовища, куди ви можете поступити після школи.

(Звучить вірш на екологічну тематику)

Ведучий: Наш Екотелеміст добігає кінця. Ми сподіваємось, що наші учні виростуть небайдужими до долі своєї планети, бо Земля – наш дім, а дім треба берегти, доглядати і любити.

(Діти співають пісню «Світ буде добрим»)

Екотелеміст. Частина № 1

 

 


· (1020.9 Мб) ] 16.08.2015, 14:00 --------------------------

Категория: ЕКОЛОГІЧНІ СВЯТА | Добавил: inna_tkalik Просмотров: 1696 | Загрузок: 428 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК