Головна » Матеріал для завантаження » ВИХОВНА РОБОТА » ВИХОВУЄМО ПАТРІОТА

Патріотичний сценарій. Реквієм присвячений героям «Небесної сотні», які загинули в лютому 2014 року в Києві (+презентація)
(1.84 Mb) ] 21.07.2015, 19:33

«Герої не вмирають!»

Реквієм присвячений героям «Небесної сотні», які загинули в лютому 2014 року в Києві

Викладач. (Слайд1) Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю. Патріотизм, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети. Тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, він живе своїм народом, адже життя народу стає його життям.


(1.84 Mb) ] 21.07.2015, 19:33

Категория: ВИХОВУЄМО ПАТРІОТА | Добавил: yrok | Теги: Патріотичний, лютому, які, присвячений, Реквієм, ЗАГИНУЛИ, героям, сценарій., сотні», «Небесної Просмотров: 3947 | Загрузок: 1381 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 8
Гостей: 8
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ
yrok, kapelka-0
Україна. Кривий Ріг