Головна » Матеріал для завантаження » ВИХОВНА РОБОТА » ЗБІРНИК ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ

Спортивне свято "Ну-мо хлопці"
(32.0 Kb) ] 21.06.2013, 18:34 Спортивне свято
Мета: Забезпечити відповідну рухову ак тивність учнів, вчитися дотримуватися правил гри у ігрових естафетах.
Виховувати культуру рухів, силу волі, ви¬тримку.
Формувати гуманні взаємини з однолітками, уміння співчувати, рідіти спільним результатам.
Обладнання: 4 м’ячі, 4 обручі, 2 гімнастичні лави, 12 повітряних кульок,
Місце проведення: спортивний зал школи.
Хід змагання:
Ведучий. Ми прийшли сюди сьогодні,
Щоб вести запеклий бій.
Тільки ні, не кулаками,
А в веселій дружній грі.
1–а команда
Ми - веселі капітошки,
Ми - одна сім'я.
Дуже дружні і веселі,
Радо носим це ім'я.
2-а команда
Хоть свет наш слаб и мы малы,
Но мы дружны и тем сильны.
(Ведучий представляє капітанів, називає склад журі).
Перший турнір. «Естафета зі стрибками»
Команди шикуються у колону по одному на старті. За сигналом перший гравець виконує стрибки на праві нозі до кеглі, що знаходиться на відстані 10 м, потім виконує стрибки на лівій нозі до прапорця, що розміщений від кеглі на відстані 10 м. Повертається і біжить до своєї команди. Наступний гравець виконує те саме і т. д. Перемагає команда, яка швидше закінчить естафету.
Другий турнір. «Естафета з веденням м’яча»
Навпроти кожної команди на відстані 10 – 15 м від старту ставлять кеглі. За командою «руш» - капітани біжать вперед, ведучи м’яч. Вони оббігають кеглю і повертаються назад. Наступний гравець робить те саме і т. д.
Правила:
1. З м’ячем бігти не можна. Його потрібно вести.
2. М’яч слід вести однією рукою.
3. Закінчивши естафету, гравець стає у кінець своєї команди.
А зараз слово надається уболівальникам команд.
Третій турнір. Конкурс «Пожежники»
Команди шикуються на лінії старту в колону по одному. За сигналом потрібно проповзти по гімнастичній лаві, пролізти під палицями, оббігти фішку, знову пролази під палицями і знову проповзти по лаві, торкнутися наступного гравця і т. д. Перемагає команда, яка швидко і правильно виконала вправу.
Четвертий турнір. «Естафета парами з м’ячем»
На лінії старту команди шикуються у колону по два. У руках у гравців першої пари – м’яч. За сигналом обидва гравці починають рухатись вперед, роблячи передачі один одному. Вони мають перетнути обома ногами лінію фінішу на другому кінці майданчика і, продовжуючи кидати одне одному м’яч, повертаються назад у колону.
Один із гравців кидає м’яч наступному учаснику, який стоїть попереду, і друг пара виконує те саме. Закінчивши вправу, пара займає місце в кінці колони. Падіння м’яча , як і захвати під час передач вважаються помилками і впливають на результат гри – команда отримує штрафні бали.
Конкурс для капітанів
«Хто кине точніше»
Учні сідають на лаву, капітани стоять на лінії старту. У капітанів у руках мішечки із піском (4 шт). За сигналом учні по черзі кидають свої мішечки вперед, попадаючи в обруч, що розміщений на відстані 10 – 8 м. Учитель фіксує, хто кине точніше.
П'ятий турнір. Естафета «Пінгвіни»
Дві команди шикуються в колони по одному за лінією старту. На відстані 10 м стоять стійки – «крижини». За сигналом перші номери, затиснувши між коліна один волейбольний м’яч і тримаючи в руках другий, рухаються до «крижини». Коли учасник добіжить до стійки, він передає обидва м’ячі в свою команду: один – ударом ноги, другий – кидком через майданчик, а сам стає в кінець своєї команди. Помилками вважається втрата м’яча під час бігу і прийом м’яча гравцем, який стоїть перед лінією старту.
Шостий турнір «Естафета зі стрибками»
Команди шикуються у колону по одному на старті. За сигналом перший гравець виконує стрибки на праві нозі до кеглі, що знаходиться на відстані 10 м, потім виконує стрибки на лівій нозі до прапорця, що розміщений від кеглі на відстані 10 м. Повертається і біжить до своєї команди. Наступний гравець виконує те саме і т. д. Перемагає команда, яка швидше закінчить естафету.
Сьомий турнір. «Естафета в коробках»
Команди шикуються в колону по одному на старті. Перший гравець стоїть в коробці на кожній нозі. За сигналом він починає бігти до фішки, оббігає її та повертається до команди. Прийшовши до фінішу, учень вилазить з коробок, а наступний займає його місце. Перемагає команда, яка швидше закінчить естафету.

Змагання закінчилися.
Слово надається журі.
(32.0 Kb) ] 21.06.2013, 18:34 --------------------------

Категория: ЗБІРНИК ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ | Добавил: Алекс8472 | Теги: весняні свята Просмотров: 3036 | Загрузок: 775 | Рейтинг: 0.0/0
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 5
Гостей: 5
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг