Головна » Матеріал для завантаження » ВІРШІ ДО СВЯТ » ВІРШІ ПРО ВІЙНУ, ГЕРОЇВ АТО

Хочу миру!
11.08.2015, 11:53

Я, Максим! Школяр, син, онук, найцінніший скарб для мами і тата, бабусі і дідуся. А вони для мене – найцінніші, найулюбленіші, найпрекрасніші. Я просто не можу дібрати слова, щоб сказати про свою любов до них.

Моє дитинство безтурботне, щасливе і радісне. Я маю все, що хочу, мені нині створені всі умови для навчання, для заняття спортом. Я цікаво проводжу дозвілля, прагну вчитись тільки на відмінно, щоб мною пишались і мама, і тато. Та це тільки завдяки мирному небу, що поки що над нами. Страшне слово війна я чув від бабусі і дідуся, та в школі на уроках історії.

  І ось вона реальна. Зовсім недалеко, звісно, ми не чули вибухів, не бачили як руйнують міста і села, як гинуть ні в чому не винні люди і стають сиротами діти. Дай, Боже, щоб нас не спіткало таке лихо!

Я хочу, щоб поруч завжди був тато. Щоб узяв мене за руку і ми пішли на рибалку, а потім разом грали у футбол. Нехай татові міцні руки міцно стискають мої, пригортають до грудей, і щоб я завжди відчував його тепло. Я не хочу, щоб він зник з мого життя, бо так хоче отой Путін, за наказом якого вбивають людей, роблять каліками наших братів, батьків, дідів.

Та рідний край треба берегти, і доказати всьому світові, що ми, українці – славні нащадки Запорізької Січі. Ніколи наш народ не стане на коліна, чуєте, ніколи і ні перед ким! Я в це вірю і твердо знаю, що мир буде в нашій славній Україні. А як же інакше, коли підростає таке покоління – сміливе і відважне.

Я хочу миру, сонця, щасливих усмішок рідних, гарної долі.

Так буде!

 

Максим Дивнич, учень 6 класу


11.08.2015, 11:53 --------------------------

Категория: ВІРШІ ПРО ВІЙНУ, ГЕРОЇВ АТО | Добавил: yrok | Теги: ВІРШІ ПРО ВІЙНУ, миру!, хочу, ГЕРОЇВ АТО Просмотров: 4275 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 2
Гостей: 2
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг