Головна » Матеріал для завантаження » ЗИМОВИЙ ПЕРІОД » ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Сценарій до Дня закоханих
31.01.2016, 10:13

«Кохання з першого погляду»

(сценарій до свята День Святого Валентина)

 

Святково оформлений зал, на сцені надпис “НА КРИЛАХ КОХАННЯ”.

Для кожної пари – стільці поставлені півколом.

Відеопісні: «Прикольная песенка про друзей»,

«Очень добрая песня для друзей»

 

 

Вед. День Святого Валентина!!!

День закоханих й щасливих.

Люди люблять і чекають,

А чого? Самі не знають.

У цей день все може статись:

Кожен може закохатись.

Будуть серденька співати,

Будуть квіти дарувати,

Будуть усмішки сіяти,

Хлопці на гітарах грати.

Свято ласощів й кохання,

Свято радощів й бажання.

Все червоне і чудове,

Все мрійливе і казкове.

Навкруги сердець багато.

Кожен хоче відчувати

Звідусіль слова кохання,

Поцілунків відчування.

Люди люблять і цілують,

Всім серця свої дарують.

Закохайся у цей вечір –

Зараз буде це доречно!!!

Вед. 14 лютого український народ відзначає  день святого Валентина – покровителя всіх закоханих. Це хвилююче свято прийшло до нас із Заходу, де широко відзначається уже давно. Різні перекази, легенди, навіть окремі вчені стверджують, що святий Валентин - не вигаданий. У Давньому Римі цим іменем був названий один священик. Жив він у ІІІ столітті нашої ери у роки царювання Клавдія ІІ. Як відомо, цей імператор прославився своєю жорстокістю, деспотизмом. Клавдій ІІ заборонив одружуватися воїнам, бо, мовляв, вони тоді не так пильно нестимуть службу. Священик Валентин, незважаючи на заборону та небезпеку, таємно одружував закоханих.

Вед. Усе скінчилося сумно. Валентина кинули до в’язниці. Тюремний наглядач зрозумів, що у камері знемагає освічена, багата душею людина. Він ставився до Валентина зі співчуттям, і, як міг, полегшував його муки. У цього наглядача тюрми була донька Джулія - надзвичайної краси дівчини, але була вона сліпою. Невдовзі священик Валентин став учителем доньки наглядача. Він навчав дівчину арифметики, ботаніки, географії, відкривав перед нею світ, якого вона ніколи не бачила.

Вед. Валентин закохався у цю незвичайну розумну дівчину і Джулія відповіла йому взаємністю.

Якось Джулія запитала Валентина, чи Бог справді чує щиру, гарячу молитву, чи проявляє своє милосердя до бідних і стражденних, до тих, хто вірить у нього.

- Так, - відповів Валентин.

Вони взялися за руки, впали на коліна і почали молитися, щоб Бог послав Джулії зір. Раптом у тюремну камеру увірвалося яскраве світло.

- О, Валентине, я бачу! - вигукнула Джулія. - Я бачу!

Їхній радості не було меж.

Вед. Валентина стратили 14 лютого 269 року. Його не змогло врятувати навіть палке кохання прекрасної Джулії.

Усю ніч перед стратою з 13 на 14 лютого він писав коханій ніжні листи. «Твій Валентин», - такими були останні слова в них, виведені його рукою.

Вед. Пізніше, у 469 році священика зарахували до ліку святих. Відтоді Валентина вважають єдиним святим - покровителем усіх закоханих. З того часу минуло майже дві тисячі років. Та слова кохання живуть і досі. Весь світ у день 14 лютого зізнається в любові. Закохані надсилають один одному ніжні листи, які називають «валентинками».

Вед. У Англії з 1300 року у цей день ворожать. Дівчата пишуть на папірцях чоловічі імена, заліплюють їх у глину і кидають у воду. Кулька, що спливає першою, і приносить дівчині ім’я

Вед. Француженки у ніч перед 14 лютого пришивають до подушки з чотирьох кінців листочки лавра. Тоді, стверджують вони. У сні можна побачити нареченого.

Вед. В Америці, Англії, Японії у день святого Валентина ви не зустрінете жодної жінки без букета квітів. Статистика свідчить, що у це свято продається величезна кількість різних сувенірів, зроблених у формі сердець.

Вед. Святий Валентин усе більше завойовує наші серця. Отож, ще не пізно, ще є час признатися в любові. Сказати близький людині добрі слова. Адже усім нам так хочеться відчути себе коханими, бажаними, незамінними. Хоча б у день святого Валентина.

Вед. Як важко закохатися з першого погляду. І як легко у весняні дні подарувати своє серце, розтопити кригу чиїхось очей, знайти дружню посмішку чи симпатію. Але давайте не будемо гаяти часу і під чудові звуки мелодії

запросимо наших учасників гри «Кохання з першого погляду.»

Вед. Сьогодні ми з вами зібралися, щоб пограти в цю гру. У нас прийнято вважати, що лише тільки дорослі мають право закохатися, а до почуттів дітей та підлітків ставляться несерйозно.

Вед.  Тільки це безглуздо та не гарно, тому що кохання може прийти до людини  у дитячому садочку, за шкільною партою, в автобусі чи метро.      І такій людині можна тільки позаздрити, адже все її життя одразу буде осяяне найкращим у світі почуттям!

Вед.  А наша гра допоможе краще дізнатися багато нового один про одного, міцніше здружитися і, сподіваюся, покращить вам настрій.

Ведуча.  А все може початись з дружби за шкільною партою.

Музичний відеоролик «Пісня про дружбу»

Вед.  А тепер настав час запросити сюди наших учасників. Ми всі їх чудово знаємо, але ще раз представимо.

Вед. Як і в будь-якій конкурсній програмі, ми маємо вельмишановне та поважне журі. Вони дали обіцянку справедливо оцінювати результати конкурсів.

Вед: Ми вдячні всім, хто завітав до нас на вечір. Бо саме ви, дорогі друзі, своїми аплодисментами допоможете визначити, хто ж стане титулованим переможцем.

Вед: Кожна з пар отримає нині почесний титул. Розподілити їх доручено шановному журі:_________________________________

Вед: Отже, вітаємо наші пари( характеристика кожного із учасників, які по одному заходять і займають свої місця)

Пара № 1. Алла і Вова

Пара № 2. Карина і Саша

Пара № 3. Наташа і Діма

Пара № 4. Юля і Діма

Пара № 5. Аліна і Родiон

Вед. Ми знаємо наших учасників змалку, вони так само своїх друзів. Дуже добре коли хлопець і дівчина разом проводять вільний час, допомагають  один одному у навчанні, відвідують спортивні секції, коли можна посидіти разом за комп’ютерною грою. Це називається спільні інтереси, захоплення.

Вед. Готуючись до вечора ми запропонували парам або одному з пари показати, розповісти про свої захоплення. Кожна пара або учасник розповідають і показують своє захоплення.

Вед. І Конкурс «Як ми знаємо один одного?» (кожному учаснику по одному запитанню)

1. Як звуть маму дівчини?

2. Як звуть батька хлопця?

3. Яка улюблена пора року дівчини?

4. Яка улюблена страва хлопця?

5. Яка улюблена квітка дівчини?

6. Яке улюблене число хлопця?

7. Який улюблений фільм дівчини?

8. Який улюблений предмет хлопця?

9. Яка марка машини до вподоби вашому кавалеру?

10.Який колір подобається вашій дівчині?

1. Яким видом спорту займається ваш хлопець?

2. Яка музична група подобається вашій дівчині?

Кожній парі за співпалу відповідь нараховується 1 бал.

Вед: Поки журі оцінює результати конкурсу, ми маємо можливість поспілкуватися. Всі  знають, чому 14 лютого вважають Днем закоханих. Але хто знає що-небудь про “найдавнішу валентинку”.

Найдавніша валентинка зберігається у Британському музеї в Лондоні. Ця листівка підписана герцогом Орлеанським Чарльзом 1415 року. Водночас, він був ув”язнений і таємно відправив  послання-кохання  своїй дружині.

Вед: А зараз запрошуємо пари піднятися до танцю, усі присутні в залі приєднуються.

Відеопісня: «Самая волшебная  песня о любви»

Слово нашому журі.

Вед: Наступний конкурс “Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!” (Суть цього конкурсу полягає в тому, що ви повинні відповісти на запитання і об”єднати імена в пари, відомі своєю Любов’ю всьому світові.(Грає  повільна пісня)

ПИТАННЯ 1: Хто є міфологічною богинею любові?

ВІДПОВІДЬ: Афродіта.

ПИТАННЯ 2: Хто був закоханий в Джульєту?

ВІДПОВІДЬ: Ромео.

ПИТАННЯ 3: Зброя Купідона?

ВІДПОВІДЬ: Лук.

ПИТАННЯ 4: Хто любив Д’артаньяна?

ВІДПОВІДЬ: Констанція.

ПИТАННЯ 5: Ім'я коханого Фіони?

ВІДПОВІДЬ: Шрек.

ПИТАННЯ 6: Кохана Квазімодо?

ВІДПОВІДЬ: Есмеральда.

ПИТАННЯ 7: В кого був закоханий Пьєро?

ВІДПОВІДЬ: Мальвіну.

ПИТАННЯ 8: Хто відправився за Каєм  до Снігової Королеви?

ВІДПОВІДЬ: Герда.

ПИТАННЯ 9: Героїня казки, яка боялась Чудовисько?

ВІДПОВІДЬ: Красуня.

ПИТАННЯ 10: Вакула  просив черевички у цариці, для…?

ВІДПОВІДЬ: Оксани.

ПИТАННЯ 11: Грей приплив під червоними вітрилами?

ВІДПОВІДЬ: До Ассоль.

ПИТАННЯ 12: До кого залицявся Полежайкін з фільму «Татусеві дочки»?

ВІДПОВІДЬ: Галини Сергіївни.

ПИТАННЯ 13: Кого викрали на Україні для Сулеймана?

ВІДПОВІДЬ: Роксолану .

ПИТАННЯ 14: Наречена Графа Монте Крісто?

ВІДПОВІДЬ: Мерседес.

Вед: Журі оцінює результати, а ми продовжуємо.

Вед: Кохання – це чудове окрилююче почуття. Усяке сильне переживання відображається у слові. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу слова. Тому, мабуть, недарма в співучій Італії кавалери виконують для своїх дам серенаду. Ми сьогодні серенади співати не будемо, але будемо промовляти самі ніжні, лагідні слова.

Вед: Кожна пара повинна написати лагідні слова, а тоді промовити вголос один до одного.

Відео «Жарт про кохання»

Вед:    Як відомо, кожна дівчина надає великого значення своєму вбранню, зачісці, макіяжу, щоб завжди виглядати бездоганно. От сьогодні наші дівчатка просто красуні. А чи наші хлопці уважні та спостережливі? Ми зараз перевіримо!  Конкурс для хлопців (кавалери повинні розповісти у що вдягнута ваша дівчина не дивлячись на свою обраницю і описати зовнішній вигляд.)

Вед:  Конкурс для дівчат.  Ми перевірили наших учасників на уважність та спостережливість. А тепер настала черга дівчат. Кожна учасниця повинна впізнати свого обранця з зав’язаними очима, але по дуже  цікавій частині тіла – по носу!

Вед: Поки журі працює, я пропоную згадати слова кохання. Кохання…Ніхто не в змозі пояснити, що ж це таке. Це велика загадка   життя. Люди кохали один одного завжди. Часто ми чуємо найважливіший слова –«Я тебе люблю». Коли ці слова промовляються з   вуст серце починає битися сильніше. А пісня з такою назвою  признана найромантичнішою 2014 року «Я тебе люблю»

Запрошуємо усі пари і всіх присутніх до танцю.

Вед: Журі підводять підсумки …. конкурсу, а ми звернемось до статистики для дорослих: з’їдаючи плитку шоколаду вагою 113 грамів, отримуємо 616 калорій, котрі можна відпрацювати, танцюючи вальс впродовж 2 годин 28 хвилин або цілуватись протягом 6 годин 11 хвилин.

Вед: А зараз підсумки журі за …. конкурс. Кожна закохана пара хоча б раз у своєму житті виконувала найромантичніший  танок. І зараз ми подивимось залюбки, як наші закохані пари будуть виконувати його.

Отже, запрошуємо пари до танцю.

Відео – «Про кохання»

Вед: Поки журі оцінює конкурс ми пограємо гру з глядачами. Запрошую вийти 6 пар для гри. Дівчата взявшись за руки утворюють  коло. Хлопці - зовнішнє коло. Під музику рухаються в різних напрямках. Коли мелодія зупиняється дівчата і  хлопці, які стоять повинні притулитися певною частиною тіла. (вухо, ніс, спина, лікоть, коліно, 5-та точка) (Грає швидка пісня)

Вед: Слово надається журі для оголошення результатів за  попередні конкурси.

Виступ журі………………………

Вед: Зійди до мене зіркою із неба,

Ві сні явися, в мареві прийди.

Тільки не клич і не зови, не треба.

Не треба слів, ти руку простягни.

Вед: Наші романтичні пари подолали майже всі перешкоди.

Вед: Поки журі підраховує бали за останній конкурс та підводить підсумки вечора відпочинку, ми голосуємо за пару, яка вам найбільше сподобалась і яку заслуговує титул «Пара глядацьких симпатій».

Вед: Журі підрахувало бали. Настав хвилюючий момент.

Журі оголошує підсумки:

Звання                   “Найвеселіша пара” …………..

 “Найартистичніша пара” ……..

"Пара глядацьких симпатій"………….

"Найромантичніша пара"……………

 "Ідеальна пара" ……………

Вед:    А зараз супер - гра для  ідеальної пари.

(Дівчина пише)1. Юнак вперше запросив дівчину на побачення, він запропонує їй:

1) піти в театр;

2) відвідати кафе;

3) прогулятись вулицями міста.

(Хлопець пише)2. Дівчина вперше йде на побачення. При виході з дому вона скаже батькам, що:

1) йде на побачення з юнаком;

2) йде на прогулянку з подругою;

3) йде в читальний зал бібліотеки конспектувати.

3. (для дівчини) Ідучи на перше побачення, юнак :

1) купить дівчині одну велику червону троянду;

2) купить дівчині маленький симпатичний букет польових квітів;

3) не буде купувати квітів зовсім.

4.(для хлопця)Проходячи повз кінотеатр, молоді люди читають, що в одному залі демонструється комедія, а в другому йде класний бойовик, який так полюбляє юнак. Дівчина:

1) пропонує подивитись комедію, що так імпонує їх теперішньому настрою першого побачення;

2) силуючи себе, погоджується дивитись бойовик;

3) пропонує кинути «жеребок».

5.(Для обох) Ви посварились. На вашу думку, хто перший з вас почне шукати шлях до примирення:

1) юнак;

2) дівчина;

3) будь-яка сварка приведе до розриву дружніх стосунків.

Вед: Отже наша пара має …. вистріли.  За сердечками ховаються призи, просимо підійти до пульта і  поцілити в серця під якими ховаються призи.

Вед: Швидко плине час. Сторіччя за сторіччям, разом і з ним змінюємося і ми.

Вед: А що ж кохання? Можливо, воно вже не існує – подумає іноді хтось І хочеться тоді крикнути: “Ні, ні  й ще раз ні! Любов жива і ніколи не зникне, доки існує життя. Адже кохання і є життя”

Ведучий: І цей день, День святого Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій.

Ведуча: Ідіть не зустріч коханню, і хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім!

Ведучий: Любов – не кара, але й не гра.

Вона не квітка, що зів’яне швидко.

Любов – це дар. І Бог сам вибира,

Хто заслужив оце пізнати диво.

Ведуча: Дякуємо всім за увагу.

Ведуча і ведучий (разом) : Кохайте і будьте коханими!

(Грає музика).

Додатки:

 

Диплом виданий 14.02. 2014 року

____________________________________

У тому, що він на святковому шоу «Кохання з першого погляду» в парі з ________________________________________

продемонстрував прекрасні якості чоловічої гідності та честі, виявив неабиякі знання з дівочої психології, рішенням компетентного журі йому присвоєно кваліфікацію

«Джентльмен нового часу»

і звання «Лицар дівочих сердець».

Голова   Члени журі

Диплом виданий 14.02. 2014 року

____________________________________

У тому, що вона на святковому шоу «Кохання з першого погляду» в парі з ________________________________________

продемонструвала прекрасні якості справжньої леді, виявила неабиякі знання з чоловічої психології, рішенням компетентного журі їй присвоєно кваліфікацію

«Принцеса нового часу»

і звання «Дівчина, що розбиває серця».

Голова  Члени журі

Після гри проводиться дискотека.

 

Сценарій підготувала: Бабич О.М.

заступник директора з виховної роботи

Використані матеріали:

z-litsey.16mb.com/download/Любов з першого погляду укр.docx

www.library.kherson.ua/klas/18/pedagog.../den%20valentyna.doc?

mobogenie.com/android-manager


31.01.2016, 10:13 --------------------------

Категория: ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ | Добавил: yrok | Теги: дня, зимові свята, до, закоханих, Сценарій Просмотров: 2696 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожий матеріал:
ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Поділитися посиланням на цю сторінку в:

Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 5
Гостей: 5
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг