Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » КОРИСНІ ПОРАДИ

*33*5 код перевірки прослуховування?
- - 13.03.2015, 20:49

Розповідають на майдані, що можна перевірити, чи прослуховується ваш телефон не добрими людьми, чи ні, ввівши спеціальний код: *33*5. У тих телефонах, що таки прослуховються, замість 5, має відобразитися знак “-“, або “_”. Якщо п’ятірка залишиться, то значить телефон не прослуховується. Чи правда, що цей код “*33*5” такий чарівний?

Я спробував протестувати. Виявилося, що на три телефони не “прослуховуються”, а в одному є “прослушка”. Міф ніби підтвердився, але я спробував подумати чому це так. За допомогою гугла, пошукав секретний код прослушки і виявив для себе, що про нього не так вже й багато інформації. Це дивно, бо код поширюється між людьми швидко, а згадок в мережі інтернет мало. “Щось тут не так” – логічний висновок. І справді не так, бо насправді код *33*5 – це сервісний код самсунгів. Саме мобільні телефони фірми Sumsung, при набиранні коду, замість п’ятірки, відображають пробіл, або дефіс. Перевіривши ще раз на телефонах, виявив, що дійсно ця так звана “прослушка”, виявилась лише на самсунгу.

Отже код для перевірки прослушки *33*5 – це міф. Таким чином неможливо дізнатися чи прослуховує вас оператор, чи ні. Не допоможе й набирання такого коду: *33*5# чи такого: *33*3. Подібні комбінації теж зустрічаються у міфах. А справа в тому, що не лише на цифрі 5 спрацьовують самсунги, але й на будь-якій іншій цифрі.

Ну, а якщо вже по суті, то перевірити чи прослухавуєтся ваш телефон можна за допомогою власної уважності і декількох правил. Ці правила засновані на побічних ефектах, які виникають при прослушці мобільного телефону:

  1. Гріється батарея. Ви мабуть помічали, що після довгої розмови, нагрівається батарея. Це відбувається через те, що телефон активно працює і максимально використовує ресурси акумулятора, від чого він нагрівається. При прослуховуванні телефону, відбувається те ж саме, але у режімі очікування. Передача данних відбувається постійно і телефон гріється.
  2. Швидко розряджається батарея. Коли телефон активно працює, батарея швидко розряджається. У сцчасних смарфонах легко помітити на що тратиться заряд акумулятора, відповідно легко виявити чи працюють шпіони на вашому телефоні чи ні.
  3. Затримка при виключенні телефону. В більшості прослушка телефону відбувається, через роботу шпіонських програм на телефоні, а вони заважають нормальній роботі. Тому, коли ви помітите аномальні ознаки роботи мобільника – це може бути ознакою прослуховування. Особливою ознакою є – довге виключання телефону, не виключання підсвітки, або ж відмова вимикатися взагалі.
  4. Не типова активність телефона. Коли ваш мобільний часто шукає мережу, перепідключається до мережі, запускає програми, або навіть перезавантажується – це ознака шпіонажу.
  5. Шуми при розмові. Для прослушки характерна наявність шумів при розмові, вони не потужні, але характерні: електичне тріщання, незначне ехо, ефект відбивання чи повторення голосу.
  6. Створюються перешкоди. Всі ми знаємо, що буде, якщо піднести телефон до динаміків, коли здійснюється дзвінок. Такі ж перешкоди буде видавати ваш телефон у режимі очікування, якщо він прослуховується.
  7. Аномалії в пошуку мережі. У телефонах є функція “пошук мережі”, якщо в ручному режимі ви побачите дивні не брендовані мобільні мережі (зазвичай це просто набір букв і цифр), знайте – це шпіонська мережа. Для прослуховування телефону не обов’язково “ламати” телефон, чи відправляти на нього вірус, достатньо підключити до спеціальної шпіонської точки і перехоплювати розмови.

Всі ці ознаки діють абсолютно на всіх мобільних телефонах. Але пам’ятайте, що чим новіший, чим потужніший телефон – тим легше встановити на нього прослухавування.

Джерело: http://figli.pp.ua-- --


Категория: КОРИСНІ ПОРАДИ | Добавил: yrok Просмотров: 1857 | Загрузок: | Рейтинг: 3.0/2
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


ЕКУ. Математика. 1 клас. 1 семестр (за підруч. М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка)


РЕМІСНИК І РІЗЕЦЬ


ЄГИПЕТСЬКИЙ ЖОВТИЙ ЧАЙ: УНІКАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ


ПИХАТА ЖАБАПоділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг