Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » КОРИСНІ ПОРАДИ

7 речей, які зникнуть зі шкіл найближчим часом
- - 30.07.2016, 19:24

Світ змінюється, і освіта відповідно. Звичайно, можна сміливо заявити, що освітня сфера значно відстає від інших. Вона протистоїть нововведенням і чіпко тримається кігтями за старі, але «перевірені досвідом» методики.

Але це не означає, що зовсім нічого не змінюється. Просто це відбувається не так швидко, як хотілось би. Розглянемо 7 речей і явищ, які можуть зникнути з навчальних закладів у найближчі роки. Каталізатором для цих змін у черговий раз будуть нові технології і їхнє вміння все робити простіше, швидше і ефективніше.

Тести

Тести – застарілий погляд на освіту, якою б зручною і ліберальною не була система ЗНО. Можливо, є сенс залишити зовнішнє незалежне тестування і потихеньку винищувати використання тестів у самому процесі навчання.

Загальний розклад

Кількість, частота і тривалість уроків не може бути однаковою для всіх. Це те ж саме, якби фабрики і кравці шили одяг одного і того ж розміру.

Комп’ютерні класи

Багато шкіл вже впроваджують використання ноутбуків, нетбуків, планшетів, електронних книг на уроці. Потреба в комп’ютерних класах з плином часу може зникнути сама по собі.

Гендерні ярлики

Хлопчик-дівчинка, дівчинка-хлопчик… Яка різниця? Хм, звичайно, різниця є, але можливості сьогодні рівні для всіх. Напевно, немає більше таких професій, які були б не під силу кожній із статей, не рахуючи деяких релігійних санів.

Учительське місце

Поки вчитель стоїть перед класом, контент відходить на другий план, а учні залишаються підлеглими. Технології дозволяють учням безпосередньо працювати з відфільтрованим (книги та рекомендовані статті) і нефільтрованим контентом (відео на Youtube, ресурси пошукових систем), соціальні мережі (так, вони теж можуть допомагати при навчанні), електронні архіви, експерти та ментори, з якими можна працювати.

Підручники

Тести у навчанні учнів

Тести у навчанні учнів

Паперові книжки в жодному разі не наші вороги. Але реалії такі, що їх витісняють. Додайте до цього фінансові витрати на щорічний випуск підручників з оновленою інформацією, витрату лісових ресурсів і сколіози, кіфози і інші проблеми нашого слабенького покоління молоді. Та й ненормально це, коли першокласники носять портфелі більше себе самих. А маленький гаджет не займе багато місця і буде використовуватися на всіх уроках. І, звичайно ж, у нього набагато більше можливостей, ніж у старенького доброго підручника. Але користуватися гаджетами потрібно з розумом, не на шкоду.

Стандартне викладання для всього класу

Чому викладання одного і того ж контенту для класу в 30 чоловік вважається нормою? Невже всі вони хочуть чути і сприймати матеріал в один і той же спосіб? А як же виховання особистостей і індивідуальні потреби? Можливо, вам здасться, що це неможливо реалізувати у звичайній школі. Не стане ж кожен учитель приділяти час учневі індивідуально – у кінці кінців, послуги репетитора повинні оплачуватися належним чином!

Можна ділити клас на кілька груп залежно від їх інтересів і переваг, об’єднувати учнів з різних класів. Головне – не вік, а прихильність до тієї чи іншої сфери, тому чи іншому способу сприйняття. Малюки будуть тягнутися до дорослих учнів, школярі старших класів навчатись у молодших образному мисленню. Не так вже й погано.

Джерело: http://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/7-rechej-yaki-znyknut-zi-shkil-najblyzhchym-chasom.html-- --


Категория: КОРИСНІ ПОРАДИ | Добавил: yrok Просмотров: 3538 | Загрузок: | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


ЗНАЄТЕ НАВІЩО ПОТРІБЕН ЦИЛІНДР на шнурі ЗАРЯДКИ до ноутбуків?


Вяжем домашние тапочки


ГОРОСКОП ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 2015 РІК


Обліпиха - королева здоров’яПоділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 2
2 valik87878   (03.04.2017 20:32)
Нравится, что с планшетом Samsung Galaxy Tab E мой сын всегда на связи, как не через вайфай, так через подключение к 3G интернету. Планшет очень толковый, быстро работает, купил на сайте  https://www.moyo.ua/tablet_el_knigi/tablet/

1 laran9   (15.02.2017 15:11)
В школе, где наш сын учиться, уже планшеты и ноутбуки уже практически у всех. Мы вот тоже своему купили простенький, чтоб не баловался с играми https://www.moyo.ua/internet-planshet-samsung-7-galaxy-tab-3-lite-ve-3g-black/87801.html Так гораздо проще и удобней, книжки носить не приходиться, только жаль что дети и в школе и дома постоянно с гаджетами...
avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 8
Гостей: 8
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг