Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » КОРИСНІ ПОРАДИ

Вчитель - унікальна людина
- - 28.07.2015, 15:39

Вчитель –  унікальна людина. Бо працює він 24 години на добу. Як це, скажете Ви, діти пішли додому і вчитель теж. Так він пішов, і можливо навіть на без зошитів, але по дорозі додому, у магазині і навіть у перукарні він зустрічав своїх учнів, їхніх батьків, бабусь і дідусів. Усі вони віталися і щось запитували, і вчитель залишався вчителем… Ви скажете, ну а вдома? Нарешті, здається, вчитель може бути звичайною людиною. Як і всіх  його чекають хатні справи. Є можливість відпочити… Але,  чомусь, у голові весь час: Оленчина двійка з математики, вчинок Сергія у їдальні, думки проте, що  Катруся часто скаржиться на головні болі – треба поговорити з батьками. І раптом крізь всі ці думки пробивається голос сина. Він увесь цей час, про щось розповідав… Вчитель – унікальна людина.

Пропоную у цьому розділі поділитися тією частиною життя, на яку у вчителя не вистачає часу.  Можливо хтось смачно готує, хтось красиво вишиває, в’яже чи шиє. Можливо хтось має унікальне хобі, бо вчитель – це унікальна людина.-- --


Категория: КОРИСНІ ПОРАДИ | Добавил: yrok Просмотров: 2252 | Загрузок: | Рейтинг: 0.0/0
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


МИЛЬНА БУЛЬБАШКА


Обліпиха - королева здоров’я


Електроний конструктор уроку. Українська мова. 4 клас. І семестр ( за підручником М. С. Вашуленка, С. Г. Дубовик, О. І. Мельничайко)


Виховна година на тему: «Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності та попередження цих злочинів»Поділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК