Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » КОРИСНІ ПОРАДИ

ЗНАЄТЕ НАВІЩО ПОТРІБЕН ЦИЛІНДР на шнурі ЗАРЯДКИ до ноутбуків?
- - 24.07.2016, 20:57

Чи помічали ви  невеликий циліндр на живильному кабелі свого ноутбука? Якщо ні, придивіться уважніше до зарядки будь-якого портативного комп'ютера. На шнурі біля самого роз'єму, який вставляється в ноутбук, є невеликий пластиковий циліндр

Виявляється, цей малопомітний циліндр виконує дуже важливу функцію! Він грає роль високочастотного фільтра і нейтралізує перешкоди, які можуть надходити від кабелю живлення. Це пристрій називається феритовим кільцем, або феритовим фільтром.

Дивно, але всередині нього немає ніяких мікросхем або інших електронних пристроїв. Якщо його розкрити і подивитися на нутрощі, то нічого цікавого там не побачиш. Просто шнур проходить крізь невеликий порожній циліндр з твердого матеріалу. У деяких випадках шнур охоплює його петлею.

Цей циліндр виконаний з фериту - хімічної сполуки оксиду заліза з оксидами інших металів, який по суті є магнітним ізолятором. У цій речовині не виникають вихрові струми, тому ферити дуже швидко перемагнічуються в такт з частотою електромагнітного поля.

Раніше для цієї мети застосовувалося екранування всього кабелю мідної опліткою, але ферритові кільця значно дешевше, тому саме вони набули широкого поширення в сучасній електротехніці.-- --


Категория: КОРИСНІ ПОРАДИ | Добавил: yrok | Теги: поради Просмотров: 789 | Загрузок: | Рейтинг: 5.0/1
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


Які бувають весілля по роках


Електронний тренажер. Вивчаю словникові слова. 2 клас


Вяжем домашние тапочки


Як підібрати одяг для базового гардероба при мінімумі можливостейПоділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 20
Гостей: 20
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг