Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » ПСИХОЛОГІЯ

Чому ми не довіряємо один одному?
- - 11.03.2016, 18:03

Приводом до написання цієї статті став один випадок, який стався зі мною нещодавно. Я спілкувалася з однією людиною, ми добре один одного розуміли, у нас було багато спільного. Здавалося, що ми не посварилася ніколи, але все зруйнувало недовіру. Хто винен, а хто ні, було з'ясовувати пізно, ми посварилися ...

 

 

Чому це так сталося, я зрозуміла пізніше, коли добре все обдумала. Так чому ж береться недовіру в людей один до одного?

Тому що нам всі кажуть, що нікому не можна довіряти. Усі ми з дитинства чуємо щось на кшталт: "Не довіряй незнайомим, дорослим і т.д.". І це кожен раз спливає в нашій голові, коли ми зустрічаємо нову людину на своєму шляху. Не можна бути занадто підозрілим і недовірливим. Так само як і занадто довірливим.

Ти просто ніколи нікому не довіряв і по-іншому просто не можеш поступати. І коріння недовіри тягнуться з дитинства. Не віриш у себе, не віриш батькам, друзям. Власна закритість від усього світу породжує недовіру до всіх оточуючих, страх бути ошуканим. Недовіра - захист від обману.

Ревнощі. Вона породжує недовіру. Це страх втратити того, хто тебе цікавить, або ділити його з кимось. Ваша половинка поїхала у відрядження. А ви сидите і не знаєте, що він там робить. Вам в голову приходять різні думки: "А раптом він зустріне іншу, а раптом він назад не приїде?". І ви починаєте робити різні дії, які потім розладнають вашу половину. Частіше за все це необдумано і незабаром може нашкодити відносинам.


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Яких жестів нам слід уникати і чому?

Ревнощі вбиває і дружбу і любов. І якщо вчасно не зупинитися, то вона породжує взаємну ненависть. Не давайте волю своїм почуттям, а довіряйте.

Недовіра може також зародитися з-за того, що ви не правильно висловлюєте свої почуття, говоріть не те, що думаєте. Навіть здавалося, така дрібниця для багатьох, як кома, може послужити до розбіжності. Пам'ятаєте як у казці: "Казнить, не можна помилувати!". А на самій-то справі ти хотів сказати: "Покарати не можна, помилувати!".

приховуєте що-небудь або брешете. Вас розкусили, і довіра до вас підірвано. І може бути, у вас були добрі наміри і зробили ви це виключно, щоб не засмучувати вашого дорогої людини. Але чи зможете потім пояснити, чому ви так робили?

Зрозумівши в чому справа, я вибачилась, і визнала свою помилку. "Так, можливо, вже не склеїти чашку" - подумають багато. Але я знаю, що ми зможемо перемогти нашого головного ворога - Недовіра. Ми зможемо! Чого і вам всім бажаю!

Автор: Юліана Свєтікова-- --


Категория: ПСИХОЛОГІЯ | Добавил: yrok | Теги: Психологія Просмотров: 1101 | Загрузок: | Рейтинг: 5.0/1
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


Вибираємо вид сауни


Зміцнення нігтів гелем


Топ-7 цікавих місць для бюджетного відпочинку


Сонячний день узимкуПоділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 4
Гостей: 4
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг