Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » СЕКРЕТИ ЗДОРОВ'Я

Як позбутися депресії
- - 23.04.2016, 16:39
 
Нічого не хочеться, апатія, депресія ... Якщо причиною є обставини, що склалися, то тут все зрозуміло: час минає, проблеми вирішуються, і депресія відступає. Але що робити, якщо апатія безпричинна? Насправді і в неї є своє коріння. 
Давайте розберемося, як позбутися депресії і які є засоби, які можуть нам допомогти на шляху до більш щасливого життя.

Необхідно позбавитися від старих непотрібних речей
   Наявність в будинку старих непотрібних речей пригнічує. Розберіть свої шафи, полиці, наведіть порядок. Речі, які Ви не носите (малі, великі, сильно поношені або просто набридли) можна віддати нужденним. Також потрібно позбутися від зламаних речей, які Ви давно хочете полагодити, але до цих пір не полагодили. Якщо за стільки часу не полагодили, то і не полагодите. Ну і нарешті, просто речі, які не тішать око, викидаємо без жалю.

Спілкуйтеся лише з тими людьми, які вас не пригнічують
   Раджу прислухатися до своїх відчуттів після спілкування з тією чи іншою людиною. І дійсно, після спілкування з однією людиною ми відчуваємо душевний підйом, приплив сил і просто ПОЗИТИВ. А після спілкування з іншим - занепад сил, погіршення настрою і апатію. «Відфільтруйте» коло свого спілкування, хоча б на час. Постарайтеся не спілкуватися з людьми, що мають песимістичні погляди на життя, вони можуть поділитися з Вами своїм песимізмом. Є ще така категорія людей, після спілкування з якими ми відчуваємо себе невдахами. Це уявне відчуття, викликане спілкуванням з людиною, яка в чомусь досягла більшого успіху.

Навчіться жити на роботі, а не існувати на ній
   Відповідаючи на питання як позбутися депресії, треба сказати, що часто життя ставить нас у такі рамки, коли робота є лише джерелом доходу, а не улюбленою справою всього життя. У цьому випадку необхідно навчитися ЖИТИ на роботі. У першу чергу потрібно створити затишок на робочому місці. Для цього оточуємо себе приємними речами: фотографією близької людини, красивою квіткою або якимись приємними серцю сувенірами. Правильно розподіліть свої обов'язки протягом робочого дня. У Вас повинно залишатися особистий час для відпочинку. Спілкуйтеся на роботі. Доведено, що домогосподарки більш схильні до депресії, ніж працюючі люди. Причина - брак спілкування. З розмови завжди можна почерпнути щось нове, цікаве і таким чином підняти настрій.

Додайте нових відчуттів
   Робота - Дім, Дім - Робота. Якщо жити за таким розкладом - апатія неминуча! Кожен день додавайте у своє життя щось нове: ходіть в кіно, в театр, читайте книги, знайомтеся з людьми. Ставте перед собою завдання і цілі - людина, яка ні до чого не прагне - не може бути щасливою! Струсніть своє життя - зробіть щось, що давно хотіли зробити, але ніяк не наважувалися. Тут все індивідуально: один стрибне з парашутом, інший піде кататися на лижах, третій - стрибати з тарзанки. Тут справа в сміливості – викид адреналіну повинен викликати відчуття задоволення, а не страх. Реалізовуйтесь творчо - малюйте, співайте, танцюйте, складайте музику, вишивайте, конструюйте, фотографуйте. Творча реалізація підніме самооцінку, а за нею підніметься і настрій! 
    На завершення слід зазначити, що всі ми індивідуальні і у всіх буде свій власний метод, як позбутися депресії. Так що не слід виконувати відразу всі рекомендації. Спочатку проаналізуйте своє життя. Визначтеся, чого Вам не вистачає. І вперед! Радійте життю і у Вас все вийде.

Завідувач кабінету
інформаційних технологій навчання
Л.В. Вовдюк


-- --


Категория: СЕКРЕТИ ЗДОРОВ'Я | Добавил: yrok Просмотров: 987 | Загрузок: | Рейтинг: 5.0/1
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


Електронний тренажер. Математика. 3 клас


Електроний конструктор уроку. Українська мова. 4 клас. І семестр ( за підручником М. С. Вашуленка, С. Г. Дубовик, О. І. Мельничайко)


Вяжем домашние тапочки


НАЙГАРНІША МАМАПоділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 11
Гостей: 11
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг