Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » УНІКАЛЬНІ КУТОЧКИ УКРАЇНИ

Що варто відвідати в Україні в першу чергу
- - 10.01.2015, 12:11

Унікальні місця, але маловідомі. Поради від Ярослава Козака

Заповідний степ в Асканії Новій – у період цвітіння ковили. Дендропарк і зоопарк можна дивитись в інший час, а цвітіння ковили на величезній площі єдиної у Європі ділянки нерозораного степу – явище унікальне.

Праліси Карпат – єдиний в Україні природний об’єкт, занесений до міжнародної спадщини ЮНЕСКО. Саме в нас, в Карпатському біосферному заповіднику, зберігся найбільший у Європі масив букових пралісів. Лісів, де ніколи не велась господарська діяльність, куди практично не ступала нога людини.

Дністровський каньйон – найбільший річковий каньйон у Європі. Причому побачити його не лише згори, а й знизу, тобто пройтись по ньому на рафтах, катамаранах, ну в крайньому разі на кораблику.

Вилково і Дунайський заповідник. Унікальне поєднання "міста на воді" та єдиної в Європі "живої" річкової дельти. Побачити старообрядні храми, покататись на човнах по каналах-єриках, побачити місця гніздівлі пеліканів, спробувати унікального на смак дунайського оселедця, та ступити ногою на "нову землю" - адже Дунай щороку намиває сотні нових островів.

Поліський заповідник – своєрідна "земля поза часом", де дикий мед збирають у бортях, як сотні років тому, де живі стародавні дохристиянські вірування, де серед непрохідних лісів та боліт вовки лише іноді зустрічають туристів.

Бирючий острів – перлина Азово-Сиваського національного парку, де у вільних умовах проживають тисячі копитних: олені, лані, кулани, муфлони та інші.

Не забудьте також побачити цвітіння сакури і долини нарцисів на Закарпатті, побувати в єдиному в країні Центрі культури вина в Шабо, спуститись у соляні шахти Солотвино або Соледару, покататись на карпатських вузькоколійних залізницях, відвідати хоча б одну гетьманську столицю.-- --


Категория: УНІКАЛЬНІ КУТОЧКИ УКРАЇНИ | Добавил: yrok Просмотров: 1592 | Загрузок: | Рейтинг: 3.5/2
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


10 правил Великого посту


ДИТИНА НАМАГАЄТЬСЯ ПОВЕРНУТИ СВОЮ ІГРАШКУ! ЯК ВІДРЕАГУВАТИ?


Електронний тренажер. Математика. 1 клас


Як дізнаються муравлики, що буде дощПоділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 5
Гостей: 5
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг