Головна » Матеріал » ДЛЯ УНІКАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ » ЗАГЛЯДАЄМО У МАЙБУТНЄ

Гороскоп на 2015 рік
- - 23.12.2014, 20:37

2015 за китайським (східним) календарем - рік зеленої або синьої  дерев'яної Кози. Символ 2015 Коза візьме кермо влади в свої копитця 19 лютого 2015, в перший молодик Водолія. Згідно зі східним гороскопом 2015 синя Коза внесе глибокі зміни в кожну сферу, нашого з вами життя. Впертість, непередбачуваність - ось які, не надто втішні, характеристики притаманні цьому знаку гороскопу.

Будувати будь-які глобальні плани гороскоп на 2015 рік не радить. У рік Кози це справа марна і невдячна. Вперта Коза поверне все по своєму і всі задумки доведеться переглядати в авральному порядку. Після року Коня до капризної і примхливої Кози потрібно буде звикнути. Звичайно, як і кожен знак гороскопу, Коза всіма силами прагне до статку, любові і благополуччя. Але ось те, як вона буде досягати своїх цілей сподобається не кожному.

2015 стане важливим періодом, який принесе багато змін. Що ж відбуватиметься на небі, і як положення планет відіб'ється на нашому житті? Юпітер пробуде в сузір'ї Лева до 12 серпня, благотворно впливаючи на все, що пов'язано з родиною і любов'ю. Сатурн до 18 вересня буде продовжувати рух по сузір'ю Скорпіона, а це означає, що від нас потрібно посилена увага у фінансових справах, уважність і точний розрахунок. Нептун весь 2015 залишиться в знаку Риб, впливаючи на сферу медицини. Виникнуть нові альтернативні методи лікування багатьох захворювань, будуть успішними дослідження в галузі психіатрії.

У 2015 році трапиться два повних місячних і сонячних затемнень. Це - дуже значущі події. У ці дні потрібно дотримуватися обережності; можуть виникнути зміни у діловій та любовній сфері, не завжди позитивні. Щоб вони не стали фатальними, прораховуйте кроки, продумуйте можливі наслідки. 4 квітня 2015 відбудеться перше повне місячне затемнення; друге - 28 вересня в 2:47. Місячні затемнення сигналізують про завершення одного циклу розвитку життя і початку другого. Не найкращий момент для початку нових проектів. Активність бажано знизити. Зате легко пройде відмова від шкідливих звичок. Повне сонячне затемнення 20 березня 2015 активізує сексуальну енергію; велика ймовірність спалахів ревнощів. Сонячне затемнення в 13 вересня створить сприятливі умови для збагачення, придбання нерухомості.

Цей рік обіцяє бути вельми продуктивним в плані наукових відкриттів і розробок. Уран, який весь рік пробуде в сузір'ї Овна сприятливо відіб'ється на роботі вчених і дослідників. Люди зайняті інтелектуальною працею зможуть легко реалізувати свої самі амбітні проекти. У тому випадку якщо ваша діяльність не має відношення до науки, але ви постійно прагнете вчитися новому і розвиватися, покровитель наук Уран також допоможе реалізації ваших планів.

Сприятливим буде 2015 і для тих, хто планує поповнення в родині. Діти, що народилися в цьому році, отримають від володарки року безцінні подарунки - здатність нестандартно мислити, пристосовуватися до будь-яких життєвих обставин і знаходити вихід навіть із самих складних ситуацій.
-- --


Категория: ЗАГЛЯДАЄМО У МАЙБУТНЄ | Добавил: yrok Просмотров: 1469 | Загрузок: | Рейтинг: 0.0/0
Рекомендуємо переглянути:


ТАКОЖ ВАМ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:


5 основних психологічних потреб жінки


СОРОМНО ПЕРЕД СОЛОВЕЙКОМ


Як позбавитися від хронічної втоми


Українському роду нема переводуПоділитися посиланням на цю сторінку в:


Всего комментариев: 0avatar
ДОВІДНИК
СЕРТИФІКАТИ
КОНТАКТ
Email: kresak@ukr.net
СТАТИСТИКА САЙТУ

Онлайн: 1
Гостей: 1
Читачів: 0


СЬОГОДНІ НАС ВІДВІДАЛИ

Україна. Кривий Ріг